Wizyta prezydenta Indii w Szwecji - dzień 1

2015/05/31


Okres wzmożonej ilości postów na blogu czas zacząć !!
Dzisiaj około godziny 16.00 prezydent Indii wylądował na Arlanda Airport w Sztokholmie. Na płycie lotniska czekali na niego przedstawiciele rządu, oraz przede wszystkim Następczyni Tronu z mężem. Wizyta prezydenta zakończy się oficjalnie we wtorek 2 czerwca, jak zapowiedział dwór królewski para książęca będzie towarzyszyła głowie państwa w części zaplanowanych spotkań w ciągu tych trzech dni.   


Po oficjalnym powitaniu na lotnisku wraz z parą książęcą udał się do Royal Mews, gdzie na jego przybycie oczekiwała para królewska.
Następnie w eskorcie gwardii królewskiej przejechał ulicami Sztokholmu w otwartym powozie.
Ostatnią częścią oficjalnego powitania był przegląd wojska na dziedzińcu Zamku Królewskiego.

Na Zamku Królewskim Pan Prezydent miał również okazję poznać księcia Carla Philipa i jego narzeczoną. Po za pozowaniu do kilku oficjalnych fotografii odbyło się prywatne, niezobowiązujące spotkanie. Prezydent dopiero jutro rozpocznie oficjalne spotkania, a wieczorem weźmie udział w bankiecie na swoją cześć. 


Dzisiejsza stylizacja Victorii była chyba dla wszystkich zaskoczeniem (na prawdę nie spodziewałam się, że Victoria zdecyduje się na takie nakrycie głowy). Następczyni Tronu i jej przyszła szwagierka na tę okazję wybrały odcienie lekkiego różu. Musze przyznać, że stylizacje Vic w ostatnim czasie coraz częściej mnie zaskakują.

facebook, the royal forums

16 komentarzy

 1. Vic wygląda fenomenalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Vic jak zwykle olśniewa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapelusz mi się nie podoba, zbyt wielki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak Vic to robi,że zawsze wygląda tak wspaniale?

  OdpowiedzUsuń
 5. sofie najgorzej standardowo... a Vic niesamowita:) styl ,klasa,szyk..idealna:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sofia bardzo ładnie - młodzieńczo i odpowiednio do okazji :D, Królowa jak zawsze ;/ , Victoria...? postarzyła się tym strojem- kapelusz jak "na mecz polo", nie podoba mi się różna długość sukienki i płaszcza, ale Ona sama promienieje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak samo myślę, dzisiejszy strój Victorii bardziej pasowałby mi do królowej, za to Sofie skromnie, prosto ale z klasą

   Usuń
 7. Victoria ślicznie podoba mi się cała stylizacja a szczególnie kapelusz.Królowa Sylwia elegancko jak zawsze stosownie do okoliczności.Panowie Król,Daniel a szczególnie Carl Filip przystojnie jak zawsze.Prezydent Indii mi się nie podoba ale na modzie indyjskiej się nie znam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sofie tanio wyglada z tym z przodu rozporkiem sukienki i ogolnie z tym sztucznym usmiechem...najgorzej wypadla Sofia ,ale to juz standardzik dlaeko jej do Victorii czy innych kobiet z klasa. Z tym sie niestety trzeba urodzic z klasa,wdziekiem,szykiem,kultura i "tym czymś":) Brawo Vici i Krolowa:) Panowie też super.

   Usuń
 8. Sofia wygląda dzisiaj świetnie, bardzo mi się podoba. Skromnie i elegancko.
  Victoria również pięknie i z klasą, chociaż trochę się postarzyła. Poza tym zdziwiłam się widząc taki kapelusz. Dobór kolorów idealny, Vic prezentuje się w takim lekkim odcieniu różu pięknie, sukienka mogłaby być jednak minimalnie krótsza, najlepiej tak do połowy kolana.

  OdpowiedzUsuń
 9. Vic w tym kapelusza u jak ciotka klotka... sorry, ale zniszczyła nim stylizacje.

  OdpowiedzUsuń
 10. A właśnie kapelusz najpiękniejszy.Uwielbiam takie duże

  OdpowiedzUsuń
 11. Podoba mi się stylizacja Victorii :) Sofia też ładnie, prosto, a zarazem elegancko

  OdpowiedzUsuń
 12. A mnie zaskakuje Sofia, Vic jak zawsze pięknie :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.