Chris jest już w Szwecji - Madde z mężem i córeczką na spacerze

2015/06/11Chris O'Neill jest już w Szwecji. Prawdopodobnie wrócił specjalnie na urodziny swojej żony.


Jak się okazuje księżniczka 33 urodziny świętowała z mężem i córeczką. Wczoraj po południu rodzina była widziana na spacerze w centrum Sztokholmu.
Chris zostanie już w Szwecji aż do przyszłego tygodnia i weźmie udział w ślubie szwagra.***

Svenskdam spotkał na pewnym przyjęciu stylistykę Victorii i reporterka zapytała ją o kreację Victorii na sobotni ślub, stylistka oczywiście nie chciała zdradzać szczegółów, stwierdziła, że będzie to "wspaniała niespodzianka, a kreacja jest świetna". Na kolejne pytanie, o to, kto zajmuje się stylizacją Estelle odpowiedziała: "oczywiście jej mama".

Francuski blog, dziękuję Marie:) gala

6 komentarzy

 1. Leonore jaaaka fajna! :) swoją drogą Estelle jako druhna to byłoby coś cudnego! :D <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widać tak dokładnie Leonore, ale mam nadzieję, że zobaczymy ją w sobotę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I takie dwa malutkie krzesełka dla Estelle i Leonore jak na ślubie w 2013 roku :)

   Usuń
 3. A czy to kogoś dziwi, że wrócił a raczej przyjechał, bo żona miała urodziny? :) - mnie nie, do tego przecież mieli rocznicę ślubu więc sądzę, że był już nawet w poniedziałek w Szwecji. Zresztą teraz musi być przy żonie, bo lada chwila może urodzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja sie zdziwilam. Myślałam, że przyleci w czwartek / piątek skoro jest taki zapracowany. To wszystko jest takie dziwne, w sobotę nie mógł przyleciec na Święto Narodowe bo praca, ale w poniedziałek (normalny dzień pracy) to już mógł, na prawdę nie,chce mi się wierz, że w sobotę nie mógł przyleciec, to było,ważne wydarzenie, trochę to nie powiązane, nawet jeśli nie jest oficjalnym członkiem SRK. Chris i ta cała syruacja juz mnie zaczyna denerwować.

   Usuń
  2. Mnie też, ale co zrobić... może musiał pracować w weekend żeby dotrzeć na rocznicę? Kto wie... trochę straciłam do niego sympatię po tych przeprowadzkach ciągłych i tych nieobecnościach.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.