Jak Chris spędził swoje 41 urodziny ? + więcej


Wczoraj, Christopher świętował 41 urodziny! Ten czas postanowił spędzić z żoną i dziećmi w Sztokholmie.
Około południa solenizant wraz z rodziną został zauważony na spacerze w  Rosendal na wyspie Djugarden. Wcześniej byli widziani na brunchu w Broms. Jak poinformowała rzeczniczka dworu królewskiego, Christopher postanowił świętować tylko z Madeleine oraz dziećmi.


Niestety jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia. Jak twierdzą świadkowie, książę Nicolas był cały czas w wózku, za to księżniczka Leonore z zadowoleniem biegała i ganiła gęsi. Po pewnym czasie Christopher z synkiem usiedli w cieniu, a Leonore z mamą bawiła się w trawie. Kilka razy dziewczynka upadła, na szczęście Madeleine cały czas była na miejscu i pomagała córeczce. 


***

Kiedy księżniczka Victoria wspierała szwedzki zespół Volvo Ocean Race w Goteborgu, książę Daniel odwiedził tradycyjny letni market w Ockelbo (rodzinnej miejscowości). Muszę przyznać, że dziwnie patrzy się na Daniela z zarostem, miejmy nadzieję, że nie zapatrzył się na szwagra i szybko się ogoli. Zdjęcie możecie zobaczyć tutaj KLIK

9 komentarzy

 1. Daniel wygląda bardzo niekorzystnie z tym zarostem. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz gdy go widzimy w takim stanie :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. I ja. Jednak zarost nie każdemu mężczyźnie dodaje uroku...

   Usuń
 3. Szkoda że zdjęcia są tak słabej jakości ale z drugiej strony księżniczka Madeleine wraz z rodziną mają też prawo do prywatności:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Zdjęcia z prywatnych spotkań nie powinny być publikowane

   Usuń
  2. niby nie powinny, ale lubie na takie zdjęcia patrzeć

   Usuń
 4. Rzeczywiście Daniel wygląda niekorzystnie, ale przecież są wakacje więc skoro był prywatnie to pewnie dał sobie spokój z eleganckim wyglądem.

  Szkoda, że pismaki muszą aż tak węszyć i robić zdjęcia rodzinie Madeleine. Wystarczyłby artykuł, ale po co? Owszem mamy co oglądać, ale nie za wszelką cenę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe jak Daniel wyglądałby bez tych okularów a zakładał soczewki.
  Zmienił też te ulizaną fryzurę - niezbyt mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma kilka zdjęć z sesji jakiejś przed ślubem gdzie jest bez okularów i pewnie miał wtedy soczewki. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale bez okularów wyglądał niekorzystnie. Zresztą te jego grube oprawki to znak rozpoznawczy :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.