Victoria i Daniel na niezapowiedzianym spotkaniu + pierwsze zdjęcia księcia Irfana

2015/06/17

Facebook Trygga Barnen 

Wczoraj Victoria i Daniel odbyli niezapowiedziane spotkanie w ramach działalności fundacji pary książęcej.
Para przybyła do siedziby organizacji Trygga Barnen i dowiedziała się więcej na temat działalności i organizowania wakacji dla dzieci w wieku 8-11 lat. Para miała okazję poznać małych podopiecznych i od nich samych dowiedziała się co znaczy dla nich ta organizacja. 

instagram 

Para wzięła również udział w emocjonalnej ekspertyzie. Następnie dzieci poprosiły Victorię i Daniela o selfie i zadały kilka pytań:"fajnie jest być członkiem rodziny królewskiej?" czy "kto zajmuje się Estelle, kiedy Was nie ma w domu?".

Victoria założyła czarny sweter i (chyba ulubioną) sukienkę w asymetryczne wzory od Preen.

***

Popsugar 

Dwór oficjalnie potwierdził, że Sofia i Carl są juz na miesiącu miodowym. Nie wiadomo jeszcze gdzie się udali. Victoria i Daniel spędzili ten czas na Thaiti, z kolei Madeleine i Christopher na Seszelach.

Zimbio 
***


Opublikowano także pierwsze zdjęcia księcia Irfana, syna księcia Rahima i księżnej Salwy (kiedyś modelki Kendry Spears). Chłopczyk przyszedł na świat w kwietniu.  20 komentarzy

 1. Ciekawa ta organizacja, którą odwiedzili ViD.

  Sofia i CP pewnie też gdzieś daleko gdzieś spekulowano o Kefalonii, ale Grecja to raczej niezbyt dobre miejsce na miesiąc miodowy księcia, bo tam ktoś szybko by ich rozpoznał. Dużo tam Anglików, Polaków(!), Niemców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uff, a już myślałam, że Madeleine nazwała ta syna :)

  Marleno a czy zamiast niezapomniane powinno być niezapowiedziane?

  Mnie też ciekawi gdzie udali się CP i Sofia- pewnie niedługo się dowiemy z jakiegoś szmatławca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne :) to przez słownik w telefonie zostałam bez komputera :)

   Usuń
  2. Tak właśnie pomyślałam :)

   Usuń
  3. Na początku też tak pomyślałam...;) ale dobrze że nie. Do ogłoszenia imion zostało 2 godz. 35 min :)

   Usuń
 3. Szwedzkie media już spekulują i rodzą plotki, według nich Sofia może być już w ciąży, ponieważ jej największym marzeniem jest "posiadanie dzieci i dbanie o nie". Co ciekawe w ostatnim wywiadzie para książęca powiedziała, że będą wszystko robić krok po kroku i najpierw chcą się sobą nacieszyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro krok po kroku to nie ma co liczyć w najbliższym czasie na ciążę, może w przyszłym roku? Mam tylko nadzieję, że nie będą czekać tyle ile Stephanie i Wilhelm, ale tam to może chodzi też o "coś" innego (może jakieś problemy z zajściem w ciążę).

   P.S. No faktycznie trochę błędów się pojawiło w tekście... tam coś o "okazji" jest dziwnie napisane.

   Usuń
  2. Patrząc na to jak Carl nie mógł oderwać wzroku od Sofii to dziecko może być już drodze, zwłaszcza jak zapatrzą się na siostrzeńca;-)tak na poważnie myślę że z rok odczekają, ale na pewno nie będą odkładać tej decyzji na dłużej, dadzą sobie troszkę czasu, Sofia musi się wdrożyć w nowe obowiązki. Myślę że w 2016 Sofia na pewno będzie w ciąży.

   Usuń
 4. O Boże, też już się przestraszyłam, że Madeleine nazwała syna Irfan :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Carl i Sofia sa na Mauritusie -wyspa na oceanie indyjskim rzut beretm od RPA a podobno mial byc Zanzibar (wyspa Tanzanii) ale ostatecznie jest Mauritus

  OdpowiedzUsuń
 6. Chris od Mad ma TATUAZ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie mogę przeżyć tego, że Madeleine wybrała sobie tak brzydkiego męża. Wiem, że wygląd się nie liczy ale po prostu nie mogę.. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On nie jest brzydki, jest przystojny. Uważam, że lepiej wygląda niż ten wymoczek Jonas, z którym była zaręczona kiedyś a który ją zdradził.
   Ponadto jeśli Chris wcześniej nie ułożył sobie życia to znaczy, że czekał aż spotka kogoś właściwego i znalazł. Nie wiadomo też nic o jego dziwnych wyskokach przed związkiem z Madeleine, brak afer - a prasa na bank węszyła skoro tak krótko byli razem z Maddie parą i szybko dosyć się oświadczył. Jest pracowity, nie interesowały go tytuły i myślę, że to jest dobre. Ona chce żyć jak normalna osoba i u boku Chrisa to ma.

   Usuń
  2. Wygląd się nie liczy w ogóle. Ja się wcale nie dziwię Madeleine :) Wygląd jest ostatnią rzeczą, na jaką zwracałabym uwagę. Wiadomo, że facet musi być zadbany, ale poza tym liczą się inne rzeczy.

   Usuń
 8. Ja też myślałam przez chwilę, że Madeleine nazwała syna Irfan, ale zaraz mnie oświeciło :D Chłopczyk śliczny, po mamusi :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy Madeleine wyjdzie ze szpitala?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.