Victoria, Mette-Marit i Haakon na Eat Forum

2015/06/01

Oscar sukienka od Victoria Renta na JEŚĆ Forum Żywności

Tak jak i w ubiegłym roku księżna Mette-Marit i, tym razem również, książę Haakon przybyli do Sztokholmu na forum na temat żywności - eat Forum. W ubiegłym roku z powodu choroby Victoria nie mogła towarzyszyć księżnej Mette-Marit. W tym roku szwedzka księżniczka czuła się jednak wspaniale i jak widać bardzo cieszyła się na spotkanie z przyjaciółmi. Eat Forum jest to wyjątkowa konferencja, na którą rok rocznie przybywa około 650 światowych liderów z dziedziny nauki, polityki czy biznesu. Na spotkaniu omawiane są wyzwania i możliwości związane z żywieniem, zdrowiem i zrównoważonym rozwojem poszczególnych nacji i państw. 


Pogoda w Szwecji, jak widać dopisuje, dzięki czemu Victoria mogła ubrać się wiosennie w kwiecistą sukienkę od Oscar'a de la Renta. 
Z niecierpliwością czekałam na dzisiejsze zdjęcia wiedząc, że będę zachwycona nie tylko stylizacją Victorii, ale także uroczymi zdjęciami skandynawskich księżniczek.

***

Charlotte Perrelli, która reprezentowała Szwecię w 1999 roku na Eurowizji udzieliła ostatnio wywiadu. Wspomniała także o swoim synku, który chodzi do jednego przedszkola z Estelle. Jak powiedziała o Victorii:

Spotykamy się rankami. Przywozi i odbiera swoje dziecko jak każdy inny rodzic. To wspaniałe.

***

Książę Daniel, tak jak i w ubiegłym roku, trafił na listę najlepiej ubranych mężczyzn władzy King Magazine.

***

Wcześniej w ciągu dnia Victoria wraz z mężem,rodzicami i prezydentem Indii uczestniczyła w seminarium, więcej na ten temat w poście już wieczorem, który podsumuje dzisiejszy dzień wizyty prezydenta, którego kwintesencją będzie wieczorny bankiet na Zamku Królewskim (prawdopodobnie z tiarami :))

9 komentarzy

 1. Victoria jak zwykle kwitnąco :) Podoba mi się jej sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria jak i Mette-Marit wyglądały dziś świetnie,ładnie im w kwiatowych sukienkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria wygląda wspaniale, zauważyłam, że jej styl nieco się zmienił gdzieś od połowy kwietnia, oczywiście na plus, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekna sukienka :) Obie wygladaly wspaniale.

  OdpowiedzUsuń
 5. czy wam też nie działa link do wywiadu z carlem i sofią?

  OdpowiedzUsuń
 6. O ile stylizacja Victorii jest świetna, tak Mette Marit- słabo. Victoria w takim koku to chyba dlatego, że potem spotkanie z Prezydentem Indii.

  OdpowiedzUsuń
 7. Vic wyglądała cudownie! Bardzo ładnie jej w tych kolorach.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.