Sofia i Carl Philip na turnieju tenisowym + wielka wyprawa Estelle

2015/07/12

Aktualizacja


Dzisiaj para książęca pojawiła się na turnieju tenisowym WTA w Båstad w Skanii.Dwa zdjęcia poniżej zrobiono w Båstad wczoraj.

Instagram
Instagram 

Jak informuje expressen, Sofia i Carl Philip przybyli do Båstad już w środę. Tamtego dnia wieczorem, wraz z przyjaciółmi, byli w klubie Pepe Bodega. Z kolei wczoraj i wcześniej, w czwartek, byli na festiwalu muzycznym.

Dzisiaj po południu, już po turnieju tenisowym razem z przyjaciółmi byli na obiedzie w restauracji Hamnkrogen. Na koniec całą grupą udali się,do portu gdzie oglądali mecz młodych tenisistów.


***

Instagram / francuski blog, dziękuje Marie

Na instagramie znaleziono nowe zdjęcie Victorii i Estelle wykonane w Solliden 9 lipca.

***

Aktualizacja, poniedziałek 13 lipca:

expressen

Wczoraj, kiedy pogoda na Olandii nie dopisała Victoria wraz z australijską nianią zabrała córeczkę na "safari". Panie wsiadły do starego jeepa z 1985 roku i udały się na wycieczkę. Księżniczka pokazywała Estelle najpiękniejsze miejsca na wyspie, takie same jak jej samej pokazali rodzice, kiedy była w wieku Estelle. Co ciekawe, pierwszy raz od dawna możemy zobaczyć Victorię za kierownicą, księżniczka ma prawo jazdy ale rzadko prowadzi.

Kiedy dojechały na Alvaret Victoria opowiadała Estelle o miejscu w którym są, na co mała księżniczka reagowała śmiechem, na koniec udały się do starego młyna. Schodząc po schodach Victoria wzięła córeczkę na ręce i uważała, żeby nie spadła, po zejściu na dół mocno przytuliła Estelle.

W tym samym czasie książę Daniel uczestniczył w przyjęciu z okazji 75 urodzin Kay'a Wiestål, który wpadł na pomysł hucznego świętowania urodzin Następczyni Tronu.

  ***


instagram

Z kolei Daniel bierze udział w Victoriagolfen, charytatywnym  meczu golfowym organizowanym w ramach uroczystości związanych z urodzinami Następczyni tronu. Książę już od kilku lat regularnie bierze udział w tym meczu.

instagram
Dzisiaj mija dokładnie miesiąc od ślubu księcia Carla Philipa i księżnej Sofii !! Aż trudno uwierzyć, jak ten czas leci :)

26 komentarzy

 1. Ależ ten czas leci... od ślubu minął już równy miesiąc! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. http://gwiazdy.wp.pl/galeria/5884818424660609/ksiezna-i-ksiaze-monako-pokazali-siedmiomiesieczne-bliznieta.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem po co Estelle ta czapka... inne dzieci normalnie ubrana a ona w czapce i rajstopkach. Czyżby miała tendencje do chorób uszu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma spodnie i tunikę :) zresztą na Olandii nie jest ciepło, od ponad tygodnia ciągle pada i wieje, więc mama zadbała o to aby córeczka się nie przeziębiła. Vic z pewnością zabrała ze sobą kurtkę i czapkę dla małej i kiedy zrobiło się znowu zimno ubrała ją w nie.

   Usuń
  2. zdjęcie niewyraźne i sądziłam, ze to rajstopy. Sama Vic nie jest zbyt ciepło ubrana, pozostałe dzieci tez nie stąd mój wniosek.

   A ta wycieczka to chyba nie safari, bo safari to oglądanie zwierząt z auta :)

   Usuń
  3. Przeczytaj dokładnie, zdjęcie o którym mówimy pochodzi z 9 lipca, a na "safari" były wczoraj, Victoria pokazała córeczce z samochodu całą wyspę, tam zwierzęta żyją na wolności, a takie wyprawy przez Szwedów nazywane są safari :) Szwedzi lubią wprowadzać nieco egzotyki na chłodną północ, zresztą "safari" (tak jak i szwedzkie media) napisałam w cudzysłowie co oznacza przenośnię :)

   Usuń
  4. Czytam dokładnie i wiem co kiedy było. Wypowiedź o safari oddzielona jest enterem od poprzedniej i nie dotyczy ubioru.

   Usuń
  5. Anonimowy13 lipca 2015 12:58 jak napisałaś "safari" czyli jeżdżą samochodem i oglądają zwierzęta, a one jeździły jeepem czyli zgadza się :)

   Usuń
  6. Anonimowy z 13 lipca 2015 r. z 15:34 --> a jeep to nie samochód???

   Usuń
  7. Właśnie chodzi mi o to, że się zgadza, czyli jeep jest samochodem.

   Usuń
 4. Poprzedni wyglą bloga był lepszy. Teraz powiedziałabym, że jest nieczytelnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealny szablon na blogu !!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. właśnie że nie . nowy wygląd bloga jest bardziej elegancki . zmiana na plus !

  OdpowiedzUsuń
 7. Już się nie mogę doczekać jutra!! o 14.00 wszystko się zaczyna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak o 14.00 w Solliden i o 18.30 koncert (z udziałem całej SRK :))

   Usuń
 8. Bardzo ładny i stylowy wystrój bloga ! :) Sofia i Carl Philip - piękni, młodzi i zakochani aż oczu od nich oderwać nie można :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też podoba się wygląd bloga, ale z racji że "ślepa" jestem te male i jasne literki doprowadzają mnie do szału...

   Fajnie wrócić do Polski i mieć więcej czasu na poczytanie blogów.
   Nie mogłam się już doczekać powrotu Sofii i Carla

   Usuń
  2. Przyciemniłam czcionkę, powinno być lepiej :)

   Usuń
 9. Nie wiem dlaczego, ale na pasku z boku tam gdziepopularne posty to mam jakieś wyciągnięte wielkie zdjęcia... m.in. to z balkonu na ślubie CP&S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ma być, to zdjęcia właśnie z "popularnych postów" :)

   Usuń
  2. Takie wielkie? :)

   Usuń
  3. Tak, tak,szablon został zaprojektowany :)

   Usuń
  4. Ok, ale czy w takim razie nie powinno być na głównej więcej postów niż 4najnowsze? Chodzi o to, że przez te zdjęcia boczne strasznie wyciąga stronę i dół pozostaje biały...

   Usuń
 10. Szkoda,że na tych zdjęciach nie widać twarzy Estellki :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.