Victoria na... gali na Zamku Królewskim w 2011 roku

2015/07/01


11 grudnia 2011 roku Szwedzka Rodzina Królewska uczestniczyła w gali zorganizowanej przez króla na cześć laureatów Nagrody Nobla.Victoria, w siódmym miesiącu ciąży, prezentowała się wspaniale w odcinanej po biustem sukni z koralikami. Nie zapominajmy także o kolczykach noszonych na koncercie poprzedzającym Jej ślub z Danielem. Na głowie połyskiwała Baden Fridge Tiara.


Co myślicie o tej stylizacji ? 

14 komentarzy

 1. To moja ulubiona stylizacja Vic z całej jej ciąży :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem ładnie, choć nie przepadam za tą tiarą

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie :D Na drugim zdjęciu bardzo podobna do Madeleine (tylko kolor oczu inny) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trudno ubrać się w jakąś taką suknię będąc w ciąży, ale tutaj akurat Victoria prezentowała się bardzo ładnie. Chociaż Madde na ślubie i kolacji poprzedzającej ślub barta podobaała mi się bardziej.

  A dlaczego taki post? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posty z serii Victoria na... pojawiały się już kiedyś na blogu, teraz najwyższy czas by wróciły, skoro nic nie dzieje się u SRK (pomijając pogrzeb na którym jest dzisiaj para królewska). Ja pracuje i nie mam czasu na pisanie długich postów tematycznych każdego dnia, więc myślę, że takie posty są ciekawym rozwiązaniem. Coś takiego będzie pojawiało się również z Madeleine i Sofią.

   Usuń
  2. Pomysł jak najbardziej spoko :)

   Usuń
  3. Trudno wyglądać pięknie w ciąży,myślę że Victoria wyglądała ładnie a Madeleine na ślubie brata w 9 miesiącu ciąży wspaniale szczególnie w dniu ślubu:)

   Usuń
  4. Tak i mnie się ten pomysł podoba :)

   Usuń
 5. jak na 7 miesiąc ciąży, gdzie zdecydowana większość kobiet czuje się jak słoń, Victoria wyglądała promiennie i świeżo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna kreacja. Na niektórych zdjęciach prawie nie widać, że Victoria jest w ciąży.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna stylizacja.

  Mam jeszcze pytanie. Czy zrobisz jakieś podsumowanie wszystkich ankiet, jakie pojawiły się po prawej stronie po ślubie Carla Philipa i Sofii? Byłoby fajnie

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.