Rodzina królewska nadal w Villa Mirage

iltalehti.fi

Zdjęć z wakacji ciąg dalszy! Fotografie zostały wykonane najprawdopodobniej tego samego dnia co ostatnie
Wraz ze zdjęciami pojawiły się spekulacje na temat tego, do kogo należy Villa Mirage. W ostatnich latach regularnie (oprócz pary królewskiej) wypoczywa tam książę Carl Philip i księżna Sofia. W związku z tym szwedzkie media zastanawiają się, czy rezydencja nie jest obecnie własnością księstwa Varmland. Spekulacje te najprawdopodobniej nie są prawdziwe, aczkolwiek prawdą jest, że w ostatnich lata ani księżniczka Victoria, ani jej siostra Madeleine wraz ze swoimi rodzinami nie wypoczywały w Saint Tropez.


Panie kierują się jednak innymi względami. Do Villi przynależy dobrze widoczna plaża, a w okresie wakacyjnym paparazzi koczują na łodziach pod rezydencjami gwiazd i innych rozpoznawalnych osób (w tym SRK). Victoria i Daniel oraz Madeleine i Chris wolą spędzać czas całkiem prywatnie, na co nie pozwala im pobyt w Saint Tropez. 

iltalehti.fi


Jednak w tym roku Victoria, Daniel i Estelle uczynili wyjątek. Prawdopodobnie księżniczka Estelle jest tam po raz pierwszy i sądząc po zdjęciach jest zachwycona St. Tropez. 

iltalehti.fi

Możliwe, że w związku z tym rodzina zdecyduje się na odpoczynek w Villi Mirage, bądź kupi własną rezydencję, która będzie mogła zapewnić im większą prywatność?  

iltalehti.fi

Na początku przyszłego tygodnia rodzina wróci prawdopodobnie do Szwecji. Jak się okazuje, 22 sierpnia, Victoria pojawi się na "Klimapilegrim 2015" w Halden, na miejscu będzie również norweska księżna Mette-Marit. Ostatni raz panie odbyły wspólne spotkanie w czerwcu tego roku, kiedy to w Sztokholmie odbywało się EAT Forum. Księżna Mette-Marit tradycyjnie każdego roku przybywa do Szwecji na to forum, w maju 2014 roku z powodu niedyspozycji Victorii, księżnej towarzyszył książę Daniel

iltalehti.fi

***


Wczoraj w skrzynce na listy znalazłam dużą kopertę.Jak się szybko okazało z Monako. Kiedy ją otworzyłam znalazłam zdjęcie pary książęcej z odręcznym podpisem Charlene oraz drukowaną kartę z podziękowaniami :)


11 komentarzy

 1. Trzecie zdjęcie najcudowniejsze <3

  OdpowiedzUsuń
 2. czy mi się wydaje czy Wiktoria ma zaokrąglony brzuszek? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko tobie się wydaje :D

   Usuń
  2. Na pewno nie tak jak wygląda brzuch kobiety w ciąży. I jeszcze jedno: nie zdjęłaby tuniki/pareo tak publicznie przed oficjalnym oświadczeniem.

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Tak. Dobrze ze nie ma anoreksji jak letizia....

   Usuń
 4. Mi najbardziej spodobało się zdjęcie Victorii w stroju kąpielowym.To prawda Victoria świetną ma figurę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Marleno, co sądzisz o tych blogach?
  ksieznaofcambridge.blogspot.com
  royaltyismylife.blogspot.com
  rodzinazcambridge.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacznijmy od tego, że nie mnie osądzać, tylko czytelnikom. Pierwszego z wymienionych blogów nie znam, nigdy o nim nie słyszałam, więc ani nie mam zamiaru, ani po prostu nie mogę osądzić. Z tego co zauważyłam jeszcze nie ruszył, wiec tym bardziej. Jedyne co mnie koli w oczy to niepoprawna językowo nazwa i adres bloga. Autorki kolejnych dwóch blogów są wspaniałe, współpracuje z Nimi przy Royal Watcher Poland. Bardzo lubię ich blogi, obecnie blog Renaty, Magdy i Julki jest jedynym blogiem poświęconym Cambridge na który zaglądam. Blue Blood jest świetny, lubię czytać o mniej znanych członkach rodzina panujących i szerzej nieznanych rodzinach. Szczególnie, że sama nie mam czasu na,szukanie informacji na ich temat ;)

   Usuń
 6. Gratuluję odręcznego podpisu Księżnej ! :) A co do naszych ulubieńców, to fajnie że całą rodziną wypoczywają :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.