Victoria i Daniel na francusko-szwedzkim forum handlowym
Z okazji 100. rocznicy Szwedzkiej Izby Handlowej we Francji zorganizowano szwedzko-francuskie forum handlowe w Gran Hotelu w Sztokholmie. Na tak ważnym spotkaniu nie mogło zabraknąć księcia Daniela i księżniczki Victorii.  Dzisiejsze spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy ze Szwedzką Izba handlową we Francji i Sztokholmską Izbą Handlową z pomocą Ambasady Francji w Szwecji. Spotkanie ma na celu wspieranie rozwoju przedsiębiorczości i handlu ze szczególnym uwzględnieniem francuskiej techniki. Nie zabrakło również rozmów na temat przyjaźni między krajami. Następczyni Tronu mogła pochwalić się swoją znajomością języka francuskiego! Z wiadomych względów na miejscu było wielu Francuzów, dzięki czemu Victoria miała okazję porozmawiać w tym języku. 

facebook
twitter
Victoria miała na sobie znaną Nam już od dawna fioletową sukienkę od Prady, dzięki prostemu fasonowi księżniczka mogła założyć ją pomimo szybko powiększającego się ciążowego brzuszka. 

Pierwszą galerię zdjęć znajdziecie tutaj - KLIK

6 komentarzy

 1. Ale ma duży brzuszek <3 ślicznie wygląda, już nie mogę doczekać się jutro :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jutro w rodzinach królewskich będzie dużo się działo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wygląda, już niedługo znowu będą rodzicami, nadal trudno mi w to uwierzyć, ale bardzo się ciesze ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Victoria bardzo ładnie wygląda w fioletowym

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny strój i kolczyki:)

  Nie przepadam za jej nudną fryzurą...

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.