Wręczenie dotacji Swedish Brain Foundation's

2015/09/21Dzisiaj wczesnym wieczorem Victoria przybyła do instytutu Karolinska na wręczenie corocznych dotacji Swedish Brain Foundation's. W tym roku dotacje zostaną przekazane na podstawowe badania i zrozumienie, dlaczego komórki nerwowe umierają przedwcześnie, co może zwiększyć wiedzę na temat występowania choroby Alzheimera.

victoria-3-stevictoria-1-ao

Victoria miała na sobie ciemną sukienkę i dopasowany płaszcz, czarne szpilki z cekinami oraz biżuterię Sophie by Sophie i Kreugel Jewellery. 

expressen, svenskdam

8 komentarzy

 1. Vic I Love You, but... zmień fryzurę:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Powinni częściej takie rzeczy robić jak się jest na takiej pozycji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam przejrzeć moją stronę rodzina królewska ze Szwecji bierze udział w wielu takich projektach i przedsięwzięciach. Nie powinno się wszystkich europejskich dworów panujących mierzyć jedną miarą :)

   Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie

   Usuń
 3. Marleno odwalasz kawał dobrej roboty, jestem pod wielkim wrażeniem twojego bloga, czytam go od wielu miesięcy i zawsze czekam na nowe wpisy z utęsknieniem, wsiąkłam bez reszty w szwedzką rodzinę królewską, gratuluję jeszcze raz niesamowitego zapału i chęci do prowadzenia bloga Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa! Również pozdrawiam:)

   Usuń
  2. Ooo tak, zgadzam się, bo mam tak samo :)

   Usuń
 4. Ładny strój, jednak jakoś materiałów (patrząc po zdjęciach) nie powala. Ten płaszcz się świeci i kojarzy mi się z bazarowymi płaszczami z przed 10 lat.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.