Kungliga Dop - dzień 4 - Dwór podał listę rodziców chrzestnych + próba ceremonii

2015/10/10
Przed chwilą dwór wydał oficjalną listę rodziców chrzestnych! Już jutro zostaną nimi:

Książę Carl Philip
Hrabina Natascha Abensperg und Traun
Gustaw Magnuson
Henry d'Abo
Katharina von Horn
Marco Wajselfisz

Dwór utrzymywał, że listę rodziców chrzestnych poznamy dopiero jutro. Jednak tak jak przy okazji chrztu Leonore opublikowano ją na dzień przed uroczystością. Para książęca ponownie wybrała sześć osób.
Tak ja przypuszczano na liście znalazła się przyrodnia siostra Chrisa, Natascha, oprócz tego również z rodziny Christophera, Henry d'Abo, co jest małym zaskoczeniem. Poza tym potwierdziły się spekulacje co do Gustawa Magnusona oraz jednej z przyjaciółek Madde, Kathariny von Horn.

Ponownie zaskoczyła jedna osoba, Marco Wajselfisz. Jest on jednym z najlepszych przyjaciół Christophera, jest właścicielem nieruchomości w Nowym Jorku. Panowie mieli poznać się wiele lat temu w szkole z internatem w Szwajcarii. 

***Na krótko przed godziną 16.00 rodzina zebrała się na próbie chrztu. Jako pierwsza na miejsce dotarła Ewa Westling, którą osobiście mocnym uściskiem przywitała wnuczka, księżniczka Estelle. Pani Westling prawdopodobnie zajmie się Estelle po chrzcie (tak samo było podczas ślubu Madeleine i Christophera) możliwe, że weźmie jutro udział w nabożeństwie. Kilka minut późnej na miejsce dotarła księżniczka Madeleine wraz z przyjaciółką Katharną van Horn oraz Leonore (i nierozpoznaną osobą). Kilka minut późnej, oddzielnym samochodem, przyjechał Christopher wraz z siostrą Nataschą, nianią i Nicolasem.

Madeleine i Christopher opuścili Pałac o 18.15. Przed Drottningholm można od rana podziwiać monodram Nicolasa! Będziemy mogli lepiej mu się przyjrzeć dopiero jutro, wtedy dwór oficjalnie opublikuje monogram.

17 komentarzy

 1. Carl Philip, Natalie Werner, Karen O'Neill, Oscar Magnuson i ktoś z przyjaciół Chrisa, o kim jeszcze nie słyszeliśmy jak w przypadku Alice Bamford.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja stawiałam na Sofię ale zamiast niej będzie Carl... pewnie będzie jedna z sióstr Chrisa (ciężko mi stwierdzić która bo każda ma realną szansę na zostanie matką chrzestną) no i Gustaw jest moim zdaniem baaardzo prawdopodobny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kto to jest ten Marco????????

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie odlaczyli mi internet i nie wiem kiedy będę go miała, możliwe, że dopiero jutro rano. Możliwe więc, że dzisiaj jużnie będzie postu

  OdpowiedzUsuń
 5. Już nie moge się doczekag!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe co panie na siebie założą, pewnie nas zaskoczą, oby pozytywnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Liczyłam jeszcze na Daniela, ale mówi się trudno ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe czy Madd i Królowa zdecydują się na podobne stylizacje oraz czy będą w kolorze niebieskim ;)
  Liczę również na oficjalne zdjęcie całej rodzinki (takie jak te na górze), pokaz slajdów na górze jest bardzo ciekawy ;)
  Zapraszam na mojego bloga : http://mbdkbernadotte.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Pan Wajselfisz na pewno dużo selfi zrobi :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego? Cała ta moda na selfie jest idiotyczna!

   Usuń
  2. Ja również tak myślę :)

   Usuń
 10. Marco nie zaskoczył skoro jest najlepszym przyjacielem Christophera. Dla Nas co najwyżej, bo nie mieliśmy pojęcia o kimś takim z bliskiego otoczenia M&C :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Madeleine w ciemniejszych włosach moim zdaniem wyglądała o niebo lepiej

  OdpowiedzUsuń
 12. Estelle i babcia nawet bluzki mają takie same :) - przypadek pewnie, ale uroczy!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.