Kungliga Dop - dzień 2 - Madeleine i Christopher z rodziną są już w Szwecji!

expressen
Na początku tygodnia Madeleine i Chris z dziećmi przybyli do Szwecji. Wczoraj o 13.00 para książęca została zauważona w centrum Sztokholmu. Jak twierdzi szwedzki Expressen para ma jeszcze kilka drobnych szczegółów do uzgodnienia. Ponownie postanowili utrzymać w tajemnicy listę rodziców chrzestnych aż do chrzcin, tak aby było to zaskoczenie dla Szwedów i fanów rodziny królewskiej z innych krajów. 

Poza tym Christopher był widziany w mieście odbierając swój garnitur, późnej spotkał się z mężem księżniczki Christiny, Tordem Magnusonem. 

expressen

Niedługo przed godziną piętnastą Madeleine została sfotografowana ze swoją przyjaciółką Lousie Gottlieb na Östermalm. Jak się okazuje księżniczka dokonała dyskretnej rezerwacji w jednej ze swoich ulubionych restauracji - Milles na Strandvägen w Sztokholmie. Madeleine spotkała się tam ze swoimi przyjaciółkami, Luissan Gottlieb, Emmą Pernald, Katariną von Horn, Charlotte Cederlund i Natalie Werner. Mówi się, że panie rozmawiały o niedzielnej uroczystości, a Madeleine zdradziła im kto zostanie rodzicami chrzestnymi Nicolasa. Prawdopodobnie w towarzystwie znalazła się jedna z przyszłych matek chrzestnych księcia. 

expressen

Panie przybyły do luksusowej restauracji po godzinie ósmej wieczorem, Madeleine wybrała stolik usytuowany w głębi restauracji (co nie przeszkodziło paparazzi w zrobieniu zdjęcia), Na krótko przed 23.00 przyjaciółki opuściły restaurację. 

expressen
expreessen

Louise Gottleb i Emma Pernald są Nam znane od dawna. Pierwsza z nich została matką chrzestną księżniczki Leonore, druga przez wiele lat spotykała się z księciem Carlem Philipem. Luissan potwierdziła niedawno, że w niedzielę pojawi się na chrzcie wraz ze swoim partnerem Ludvigiem "Ludde" Blomqvist i z niecierpliwością czeka na uroczystość. Poniżej Louise i Patrick Sommerlath na chrzcinach księżniczki Leonore, z prawej Emma Pernald. 


Katharina von Horn jest przyjaciółką Madeleine od lat, również Christopher zaprzyjaźnił się z jej mężem, Robertem, który zajął się organizacją wieczoru kawalerskiego Christophera w 2013 roku. Poniżej Katharina wraz z mężem na chrzcinach księżniczki Leonore. 

http://stoppapressarna.se/

Charlotte Cetrelund jest przyjaciółką od dzieciństwa, a jej rodzina zawsze była blisko z rodziną królewską. Warto wspomnieć, że Charlotte jest siostrą Karoline Kreuger Nillson najlepszej przyjaciółki księżniczki Victorii.

svenskdam / Charlotte Ceterlund 

Natalie Werner to kolejna przyjaciółka Madeleine z dzieciństwa. Jej mężem jest Dag Werner, co ciekawe przyjaźnił się z Jonasem Bergstromem, po zerwaniu pary nie zerwał z nim konataktu, nadal są przyjaciółmi. Od kilku lat Dag przyjaźni się również z Christopherem. 

Natalie i Dag Werner

13 komentarzy

 1. oo to bardzo fajnie :) A jeszcze fajniej, że Carl Phillip będzie chrzestym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo jestem ciekawa, kogo wybiorą na rodziców chrzestnych. Nie sądzę, żeby Emma była matką chrzestną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym chciała,żeby to właśnie Emma była chrzestną ale jak chrzestnym jest Carl Filip to również nie sądzę że to właśnie Emma będzie.Najważniejsze,żeby to Sofia nie była.

   Usuń
  2. Dlaczego dobrze żeby to Sofia nie była chrzestną? Na 99% nią nie będzie.
   Uważam, że dużym nietaktem byłoby wzięcie na chrzestną Emmy z uwagi na Carla.

   Usuń
 3. Dobrze, że dodałaś zdjęcia, bo tych blondynek często nie potrafię odróżnić ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Madie ślicznie wygląda, jestem bardzo ciekawa Nicolasa, Leonore bardzo urosła, wiec on tez jest już pewnie spory. No i bardzo stęskniłam się za Estelle :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz bardzo sympatyczny głos Marlenko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A i zdrówka życzę, szkoda, że dzisiaj nie będzie postu, ale lepiej nie się wykuruj, ważniejsza będzie relacja w niedziele ;)

   Pozdrawiam

   Usuń
 6. Tak sobie pomyślałam, że może chrzestnymi Nicolasa zostaną Carl Philip (to już pewne) i Daniel, a chrzestnymi dziecka Victorii Madeleine i Sofia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogę już doczekać się niedzieli ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie sobie pomyślałam, że skoro wybrali CP to chrzestną będzie Vic. zobaczymy za dwa dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Vic jest chrzestną u Leonore wiec raczej wątpie . I osobiście bym tego nie chciała za to cieszyłabym się z Sofii ale wątpie .

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.