Nowe, oficjalne zdjęcie księżniczki Victorii w ramach akcji "Różowa wstążka"

2015/10/01Jak każdego roku, księżniczka Victoria bierze udział w kampanii "Różowa wstążka", której patronuje od wielu lat. Akcja rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwała cały miesiąc.  

Kampania "Różowa wstążka" ma na celu zwrócenie uwagi na raka piersi, jak najszybszą diagnostykę tej choroby wśród kobiet i zbieranie funduszy na badania nad rakiem. Kampania prowadzona jest już od trzynastu lat, po siedmiu latach również Następczyni Tronu zainteresowała się to akcją i oficjalnie wsparła ją zostając patronem "Różowej wstążki". 

cancerfonden.se

Victoria od wielu lat zainteresowana jest problematyką raka piersi i badaniami nad rakiem. Dlatego też kilka dni temu spotkała się z przedstawicielami Cancer Society (twórcami kampanii) i rozmawiała z nimi na temat rozwoju badań nad rakiem w Szwecji, omówiła znaczenie zachęcania pacjentów do badań klinicznych i dowiedziała się więcej na temat przebiegu tegorocznej kampanii. 

W tym roku przygotowano 150 różowych produktów, fundusze z ich sprzedaży zostaną przekazane "Różowej wstążce" na dalszy rozwój badań i kampanii. Oprócz tego przez cały miesiąc w Szwecji będą odbywały się imprezy organizowane przez osoby prywatne i setki stowarzyszeń podczas których zbierane będą pieniądze na kampanię.

***


Dla przypomnienia zdjęcia udostępnione w ubiegłych latach i wydarzenia związne z kampanią w których księżniczka wzięła udział:Powyżej zdjęcie z ubiegłego roku. 


W 2013 roku zostało wydane oficjalne zdjęcie (wyżej). Poza tym Victoria, Daniel i Estelle nosili różowe wstążki na finale Stockholm Open Tennis Tournament.


W 2012 roku księżniczka ponownie za pozowała do fotografii. Oprócz tego 17 września 2012 roku pojawiła się na seminarium związanym z kampanią nosząc różową wstążkę. 


W 2011 roku, wydano oficjalne zdjęcie, oprócz tego Victoria udała się Radiumhemmet i dowiedziała się więcej na temat badań i pomocy chorym na raka piersi. 


W 2010 roku wykonano oficjalne zdjęcie na Zamku Królewskim.


2009:


2008 (z lewej) i 2007 (z prawej)W 2006 roku zdjęcie wykonano na tle podświetlonej na różowo kopuły Globe Arena.


W 2005 roku księżniczka wzięła udział w gali "Różowa wstążka".

9 komentarzy

 1. Akcja znacząca. Zdjęcie ładne
  Widziałabym obok Victroii Maddie, w końcu siostry mogłyby razem wspierać akcję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie że Vic angażuje się w takie projekty ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcie. Fajnie, że przypomniałaś też stare zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ej, dziewczyny, co sądzicie o tym nowym blogu z listami królewskimi- Royal Letters? Dla zainteresowanych: http://royal-letters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcie, Vic wygląda ślicznie. Pożyczymy lubie zdjęcie z 2012 i 2014.

  OdpowiedzUsuń
 6. Vic już ładnie zaokrągliła się na buzi :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.