Victoria i Daniel w Bogocie - Kolumbia - dzień 4


Wczoraj późnym wieczorem para książęca przyleciała do Bogoty, gdzie spędzi dzisiejszy i jutrzejszy dzień. Swoje obowiązki rozpoczęli od spotkania na temat zrównoważonego biznesu i handlu ze szwedzkimi i kolumbijskimi firmami. Warto wspomnieć, e 11 szwedzkich firm jest zaangażowanych społecznie i środowiskowo w Kolumbii. Wraz z parą książęcą w podróż udali się przedstawiciele kolejnych firm, które są zainteresowane współpracą z Kolumbią i mogą pracować w przyjazny sposób dla środowiska.

presidencia.gov.co
presidencia.gov.co

Następnie para książęca udała się na spotkanie z Prezydentem Kolumbii, Juanem Manuelem Santos i Jego żoną, Maríą Clemencią Rodríguez de Santos w Casa de Nariño. Po spotkaniu z parą prezydencką Victoria i Daniel spacerkiem przeszli przez główny skwer Bogoty i udali się na lunch Ministrem Spraw Zagranicznych Kolumbii, Maríą Ángelą Holguín. 

zimbio
zimbio
Po lunchu para książęca udała się do "Ruta Motor", organizacji, która działa aby dać młodzieży z marginesu społecznego możliwość kształcenia się i znalezienia pracy w branży motoryzacyjnej.  "Ruta Motor' jest skierowany przede wszystkim do młodych ludzi dotkniętych wewnętrznymi konfliktami zbrojnymi lub narażonych na rekrutowanie do gangów. 

twitter
zimbio
Na koniec dnia para książęca wzięła udział w przyjęciu zorganizowanym przez Ambasadora, Andersson de Frutos, z okazji 140 lat wzajemnych stosunków dyplomatycznych pomiędzy Szwecją a Kolumbią. 

Free celebrity, entertainment and fashion photos!

W ciągu dnia Victoria miała na sobie po raz drugi sukienkę Seraphine noszoną na chrzcie księcia Nicolasa. Do tego nowy płaszczyk, torebkę, którą miała ze sobą pierwszy raz w Portugalii w tym roku oraz kolczyki, które po raz pierwszy nosiła ponad siedem lat temu.   

Para książęca powiedziała także kilka słów na temat tragedii w Trollhättan, która miała miejsce dzisiaj rano. 
"Jestem bardzo, bardzo wstrząśnięta. To ma bardzo znaczny wpływ na całe społeczeństwo. To smutny dzień dla Szwecji. Oczywiście nasze myśli biegną przede wszystkim do rodzin ofiar i ich bliskich."

7 komentarzy

 1. Victoria wyglądała bardzo elegancko! Szczególnie e ciągu dnia, bardzo profesjonalnie, jak prawdziwa księżniczka, albo nawet królowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria pięknie wygląda w tym kolorze, rzeczywiście prawdziwa księżniczka, ma klasę.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://royalportraitseurope.photoshelter.com/gallery/Prince-Carl-Philip-and-Princess-Sofia-at-Concert-Hall-Stockholm-23-10-2015/G0000k8fTxF6CRas -chyba już widać brzuszek u Sofii

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka na wieczór podoba mi się bardziej niż ta z dnia, ale rajstopy psują całą stylizację.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.