A jednak Fadi El Khoury zaprojektował suknię dla jednej z księżniczek! + sobotni wieczór na Sweden International Horse Show

2015/11/30
Jak poinformowała firma Beckford Silk, jakiś czas temu wysłali oni 10 metrów farbowanej na szaro organzy projektantowi Fadi El Khoury, który jak twierdzą ma uszyć suknię dla szwedzkiej księżniczki! 


Możemy się spodziewać oszałamiającej sukni na wręczeniu nagród Nobla lub następnego dnia na przyjęciu dla Laureatów. Bardzo się cieszę, jeszcze wczoraj pisałam, że chciałabym przed końcem tego roku zobaczyć jedną ze szwedzkich księżniczek w sukni jego projektu i tak też się najprawdopodobniej stanie! 


Fadi El Khoury zaprojektował dla Victorii dwie kreacje, w pierwszej z nich wystąpiła tylko raz na ślubie siostry. Z kolei druga wywołuje już od kilku lat wiele kontrowersji. Odcinana pod biustem suknia jest obszerna w tali i zawsze kiedy Victoria miała ją na sobie wszyscy sądzili, że ponownie zaszła w ciążę. Księżniczka Madeleine nosiła jego kreacje na ostatnim wręczeniu nagród Nobla. Madde, w przeciwieństwie do siostry, miała coś do ukrycia :)


Jak myślicie dla kogo będzie ta suknia?

***

Sobota była dla Victorii, Daniela i, przede wszystkim, Estelle dniem pełnym wrażeń. Z samego rana rodzina udała się na kiermasz świąteczny, a wieczorem na Sweden International Horse Show. Trójka była tam prywatnie i tylko kilka najważniejszych osób wiedziało, że Następczyni Tronu z rodziną ma być na show. Razem z nimi przybyła przyjaciółka Victorii, Andrea Brodin. 
Jak dotąd nie pojawiły się żadne zdjęcia, wiadomo jednak, że księżniczka Estelle z ogromnym zaciekawieniem oglądała zmagania jeźdźców popijając gorącą czekoladę. Po zakończeniu show czwórka zwiedziła także stajnie. Księżniczka Estelle była niezwykle podekscytowana mogąc karmić konie i jak twierdzi Malin Baryard-Johansson (dyrektor IHS), wręcz promieniała. Kiedy rodzina odjeżdżała Estelle energicznie pomachała z samochodu Malin. Możliwe, że tak jak na początku tego roku księżniczce spodobało się łyżwiarstwo figurowe, tak teraz konie i jeszcze pojawią się na show.  

16 komentarzy

 1. w tym miesiącu sofia będzie miała pracowity miesiąc, fajnie że będziemy mogli ją zobaczyć wiele razy. Już jutro ją zobaczymy, o ile będą zdjęcia, potem wtorek i środa . trzy dni pod rząd , zapowiada się ciekawie. Jestem ciekawa jak będą wyglądać jej stylizacje w tych dniach :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety pewnie (za wyjątkiem audiencji) zdjęć może nie być, bo z zasady na spotkaniach zarządu fundacji nie ma fotografów
   1 grudnia - księżna Sofia, spotkanie zarządu Project Playground.
   3 grudnia - księżna Sofia, książę Carl Philip, spotkanie zarządu fundacji pary książęcej.

   Usuń
  2. To prawda, najprawdopodobniej będą tylko zdjęcia z jutrzejszej audiencji :)

   Usuń
 2. vic ma pięknie suknie od tego projektanta :):)
  a skoro o nim mowa to może powstałaby taka notka o nim i księżniczkach, które miały na sobie jego kreacje np. vic

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać tej sukni- jak będzie wyglądać no i dla kogo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, ciekawe czy rzeczywiście chodzi o Victorię

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta suknia od Fadi el Khory ze ślubu Madelaine była najpiękniejszą kreacją Victorii,więc teraz czeka nas kolejna bajkowa kreacja. Myslę,że jednak na jedno z przyjęć Victoria zdecyduje się na Seraphine. Dla Sofii zaprojektuje coś Sjosted

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że chodzi o Vic ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. A może o Sofię tym razem?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się, to pewnie Victoria wybierze jego projekt :) Natomiast drugą kreacją, na jaką się zdecyduje, będzie moim zdaniem Seraphine :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Victoria na swoim ślubie i balu poprzedzającym wyglądała przepięknie, podobnie na ślubie Madeleine. Wszystko było takie dopasowane, z klasą. I Victoria i Madeleine wyglądały jak przystało na prawdziwe księżniczki, tak bajkowo i dostojnie. Ale mam zastrzeżenie do sukni, w której Victoria wystąpiła na ślubie Carla i Sofii. Może suknia nie była taka zła, ale nie na taką okoliczność. W ogóle uważam, że na ślubie C&S tylko królowa Maxima wyglądała pięknie ... i Madeleine, ale ona to wiadomo :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi się Victoria podoba na ślubie CP i S wyglądała stosownie do okazji, królewsko i pięknie. Fason suknii był obłędny, do tego piękna fryzura i tiarą, której nigdy wcześniej nie nosiła. Po prostu prawdziwa księżniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedy mozna sie spodziewac stylizacji miesiaca?

  OdpowiedzUsuń
 12. schola: za ks Madeleine, szła jakaś kobieta (Japonka?) w przecudnej, złotej sukni

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.