Madeleine zakończyła już swój urlop macierzyński

facebook

Wraz z początkiem ubiegłego tygodnia księżniczka Madeleine zakończyła swój urlop macierzyński. Po pięciu miesiącach księżniczka wraca do regularnej pracy dla World Childhood Foundation. Powrót do obowiązków zbiegł się w czasie z wizytą rodziców, króla Karola Gustawa i królowej Silvii. Prawdopodobnie wtedy ustalili, że pod koniec miesiąca Madeleine przyleci na dwa dni do Szwecji i dołączy do swoich rodziców i szwagierki, księżnej Sofii, na Global Child Forum, które odbędzie się na Zamku Królewskim.

Zgodnie z tym, co Madeleine napisała na Facebook'u w zeszłym tygodniu odbyła szereg spotkań w ramach Fundacji oraz spotkała się z nową sekretarz generalną Paulą Guillet de Monthoux.

na zdjęciu z Pedro Girao 

W poniedziałek wieczorem Christopher wraz ze swoją mamą, Evą O'Neill pojawili się na prezentacji pięciu nowych dzieł Soundwalla w Christie w Londynie. Odłonił je książę Nikolaos z Grecji, na samej prezentacji nie zabrakło greckiej pary królewskiej, księżnej Tatjany oraz księżnej Marie Chantal i księcia Pavlosa. Na miejscu był także książę Kentu z żoną. 


Jak donoszą szwedzkie media Christopher postanowił sprzedać swoją willę na Florydzie. Kupił ją w 2008 roku za 17.6 ml SEK za pośrednictwem swojej firmy Bahama Beach Holdings, do której należy także Ernst von Abensperg und Traun. Teraz Chrsitopher wystawił willę na sprzedaż za 44.5 mln SEK (jest to szwedzki artykuł więc cena podana w koronach szwedzkich 4 mln 890 tys. USD). O'Neill daje także możliwość wynajęcia jej za 30 tysięcy USD miesięcznie. Jest to dom z ogrodem, basenem pięcioma sypialniami i czterema łazienkami. 

 

6 komentarzy

 1. Jaki piękny ten dom, mogłabym tam zamieszkać .... :) No ale, wiadomo ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy by chyba chciał mieszkać w takim niemal królewskim domu :)

   Usuń
 2. Czy przypadkiem nie było kiedyś zdjęć tego wnętrza willi w sieci? - wtedy była chyba mowa o możliwości wynajmu.

  Taitana - jedna z najpiękniejszych i najlepiej ubranych księżnych, choć rzadko ją widujemy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dom zapiera dech w piersiach. Chciałoby się go mieć, ale z czym do ludzi.....

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.