Stylizacja miesiąca

2015/11/01
Nadszedł czas na wybór stylizacji miesiąca! Wraz z dzisiejszym dniem miałam nadzieję rozpocząć cykl postów, które będą pojawiały się w co drugą sobotę/niedzielę w związku z ciążami Victorii i Sofii. Zdecydowałam jednak, że od dzisiaj do piątku 13 listopada będziecie mogli wziąć udział w ankiecie i samodzielnie zdecydować czy Victoria/Sofia urodzi dziewczynkę czy chłopca. Sądzę, że to dobre rozwiązanie, w  związku z 1 listopada jest Was troszkę mniej w weekend, ja również nie miałam czasu na dopracowanie posta. Poza tym dzisiaj jest odpowiedni czas na rozpoczęcie ankiety na stylizację miesiąca! W ciągu tygodnia będzie się dużo działo, w środę oficjalną wizytę w Szwecji rozpocznie Prezydent Tunezji, chociaż nie potwierdzono jak dotąd obecności Victorii i Sofii, jest ona pewna, w związku z czym zobaczymy je w przyszłym tygodniu w tiarach!! Zapraszam także do zajrzenia do postu Najnowsze informacje - został on dzisiaj zaktualizowany - KLIK. Na koniec wynik ankiety na najlepsza stylizację Victorii z wizyty w Peru i Kolumbii. 20 na 62 glosy zdobyła stylizacja z ostatniego dnia podróży. 


***

Księżniczka Victoria 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Księżna Sofia 

1
2
3
4
5
6
7

Księżniczka Madeleine

1
2
3
4
5

13 komentarzy

 1. Widzę, że w głosowaniach na chłopca / dziewczynkę na razie jest równowaga. Ciekawe, co się okaże :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A propo postów o royal babies: będzie coś o prowincjach ? Mam swoje typy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne, cały czas pamiętam o Twoich propozycjach, rozmawiałyśmy przecież o nich nie raz :) jeszcze pogadamy o nich na prive, w jednym z postów też o tym będzie

   Usuń
 3. kiedy pojawi sie aktualizacja agendy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Została już zaktualizowana więc możesz zajrzeć :)

   Usuń
 4. Pytanie z innej beczki....
  Czy w Szwecji 6 grudnia obchodzi się Mikołajki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, Mikołaj czy Kozioł (bardziej po szwedzku) przychodzi w Wigilię. W Szwecji 13 grudnia jest dzień Św. Łucji. Wpisz w wyszukiwarkę na blogu to znajdziesz post o dniu świętej Łucji :)

   Usuń
 5. Trzy dni mnie nie było a tu tyle się dzieje, zabieram się za nadrobienie zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. moje propozycje co do notek
  - zestaw torebek
  -biżuterii
  -butów

  -tytuły w Szwecji , kto je posiadał , a kto posiada je obecnie (np. Varmland, Halland)
  -Patronaty księżniczek
  - np. Trzy dni z Carlem Philipem, danielem
  -jakie mają święta,tradycje itd
  -porównanie stylu Vic, maddie, sofii
  - kreacje ,które miały na sobie więcej niż raz
  - szarfy, ordery
  - zwierzęta SRK
  -powrót (sobota z tiarą)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim czasie myślałam nad postem o torebkach, szczególnie victoria dokonuje ciekawych wyborów pod tym względem.

   Tytuły - temat był już podjęty na blogu w ramach serii "Królewska Szwecja" - w górnym menu wejdź w zakładkę "Inne" tam znajdziesz odnośnik do tej serii postów. Podejmę go ponownie za kilka tygodni w ramach postów "W oczekiwaniu na królewskie narodziny".
   Patronaty księżniczek - w najbliższym czasie planuję rozbudować zakładki o Vic, Madde i Sofii i w ramach tego z pewnością coś takiego dodam.
   Trzy dni z Carlem Philipem, Danielem to raczej w wolniejszym czasie na przykład pomiędzy Świętami a Sylwestrem lub w okresie wakacyjnym kiedy rodzina królewska (i ja sama) mam mniej obowiązków.
   Święta i tradycje temat omawiany już na blogu musisz więc poszukać w archiwum, postaram się w najbliższym czasie dodać oddzielną zakładkę w Inne z odnośnikiem do takich postów, wtedy też sama zauważę czy jakiś temat świąt czy tradycji ominęłam, ale wątpię :)
   Porównanie stylu, co do tej propozycji mogłabym zaproponować tłumaczenie pewnego artykułu, nie podejmowałabym sie typowego porównania, dla mnie to troszkę głupie, bo trudno jest porównywać trzy całkiem różne osoby o innym guście, zobowiązaniach co do korony i "stażu pracy". Wiem, że łatwo każdemu nasuwają się porównania pomiędzy ta trójką, ale osobiście mnie to troszkę drażni :)
   Recykling ubrań to jest temat, który od dawna omijam szerokim łukiem o ile przy Sofii nawet za kilka lat bym się podjęła, o tyle Vic i Madde za żadne skarby, to są księżniczki, czyli są w rodzinie królewskiej od lat i zdarza się, że ponownie zakładają cos po wielu latach, ich styl się zmienia ale zdarza się, że wyciągają z szał coś starego. Poza tym Vic ma masę wyjść więc prześledzenie ostatnich lat w znalezieniu takich byłoby dla mnie zbyt czasochłonne.
   Szarfy, ordery temat przewijał się wielokrotnie przy okazji różnych uroczystości, ale mogę zrobić oddzielny post.
   Zwierzęta zastanowię się nad tym "_
   Sobota z tiarą, co do tego muszę się wreszcie zebrać na pewno omówię resztę tiar, ale nie wiem czy w ramach soboty tiarą:)

   Co do moich planów co drugi weekend sobota lub niedziela posty "W oczekiwaniu na królewskie narodziny" zaczniemy od płci ankieta już jest na blogu, gdy będą wyniki w weekend pojawi się post z nimi a także omówione zostaną inne aspekty, jeszcze nie zdecydowałam, czy tego samego dnia podejmę temat imion. Następnie prowincje jakie mogą otrzymać dzieci przy okazji nadawania tytułów. Chrzciny - rodzice chrzestni przede wszystkim. Styl ubierania w ciąży. Podsumowanie tego co Vic i Sofia nosił - to oczywiście już po porodzie. Na pewno posty o członkiniach SRK. Królewskie rezydencje.

   Usuń
  2. Super odpowiedź ! Bardzo wyczerpująca i z sympatia :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.