Victoria i Daniel na koncercie + więcej

princessesblog76

Sobotni wieczór para książęca spędza na koncercie "Playing for Life" w Berwaldhallen. Cały koncert był transmitowany przez telewizję, a my możemy go obejrzeć jeszcze przez jakiś czas tutaj - KLIK. To jest kolejny koncert charytatywny na rzecz uchodźców w Europie. We wrześniu w podobnym koncercie uczestniczyli książę Carl Philip i księżna Sofia. Koncert opierał się jednak na innym rodzaju muzyki. Oprawą muzyczna zajęła się przede wszystkim orkiestra Sztokholmskiej Filharmonii Królewskiej, poza tym wystąpił Radio Choir i wielu solistów. W programie znalazła się .in. muzyka Mozarta, Straussa czy Mahlera.

princessesblog76

Victoria postanowiła na tę okazję odtworzyć stylizację z 21 września, kiedy wręczała dotację Swedish Brain Foundation. Tym razem wybrała jednak szpilki od Tabithy Simmons. 

***

Kalendarz Victorii znowu się zapełnia. Dołączy do rodziców, siostry i szwagierki na Global Child Forum, a także spotka się na audiencji z członkinią japońskiej rodziny cesarskiej, księżniczką Ayako Takamado. Jest ona córką księżnej Hisako, która tradycyjnie reprezentuje swoją rodzinę na wielu uroczystościach, ostatnio ślubie Carla Philipa i Sofii w czerwcu. Jak z pewnością kojarzycie Hisako w zeszłym miesiącu odwiedziła również Nasz kraju. Księżniczka Ayako jest najmłodszą z trójki córek księcia Norihito i księżnej Hisako. Urodziła się we wrześniu 1990 roku i studiowała m.in. w Kanadzie. Więcej o Niej napiszę przy okazji audiencji 12 listopada. ***Wczoraj księżniczka Victoria i książę Daniel dołączyli do pary królewskiej i pary prezydenckiej na Zamku Królewskim, gdzie spotkali sie z tunezyjską delegacją. Następnie Vic i Daniel pożegnali parę prezydencką, któta wraz z królem i królową udała się do Uppsali, gdzie po kilku spotkaniach zakończyła wizytę w Szwecji. Victoria miała na sobie po raz drugi sukienkę Seraphine, którą nosiła w Luksemburgu.

6 komentarzy

 1. Victoria jest niesamowita- pięknie wygląda i jest cały czas aktywna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na nowy blog o Williamie.

  http://willofcambridge.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super, że spotka się z tą księżniczka Z Japonii. Po tej sukience widać jak brzuszek jej urósł w ciągu niespełna dwóch miesięcy.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.