Audiencja dla edytorki Svensk Damtidning

2016/01/17

Instagram


Okazuje się, że 12 stycznia nie tylko książę Daniel i król Karol Gustaw wrócili do obowiązków. Na "miejsce pracy" była także, jak co dzień, Victoria. Okazuje się, że para książęca udzieliła prywatnej audiencji edytorce poczytnego w Szwecji, Svensk Damtidning. Oczywiście nie wiadomo czego dotyczyło spotkanie. 

Wczoraj późnym wieczorem została zaktualizowana agenda na blogu. Victorię będziemy mogli zobaczyć już jutro na konferencji, możemy spodziewać się większej ilości zdjęć.

***

Kongehuset

Nie zapominajmy, że norweski król Harald świętuje 25 lat panowania. Z tej okazji na dzisiejszy dzień przygotowano wiele atrakcji. Szwedzka para królewska dotarła do Norwegii już wczoraj, razem z królową Małgorzatą są jedynymi reprezentantami innych dworów królewskich. Wczorajszy wieczór król i królowa spędzili w Skaugum, gdzie odbył się prywatny bankiet.

Nettavisen

Szwedzka para królewska oraz duńska królowa o 11.00 pojawią się na uroczystym nabożeństwie, a po południu wezmą udział w koncercie na cześć króla Haralda.

Wszystkie wydarzenia na bieżąco możecie śledzić tutaj - KLIK.

6 komentarzy

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.