Aktualizacja: Madeleine i Chris z dziećmi na wakacjach

2016/01/20Jak z samego rana poinformowały szwedzkie media Madeleine oraz Christopher z rodziną spędzają wakacje na Malediwach. Magazyn Svensk Damtidning w najnowszym numerze publikuje zdjęcia czwórki z rajskiej wyspy Kunfunadhoo. Rodzina wybrała na miejsce swojego pobytu luksusowy ośrodek Soneva Fushi, założony 20 lat temu przez Evę Shivdasani, urodzoną jako Malmström (pochodzi że Szwecji). Jak informuje Svensk Damtidning Madeleine i Christopher we wybrali jedną z najbardziej ekskluzywnych willi z basenem i siłownią za 68 tysięcy SEK za dobę. Do dyspozycji rodziny jest prywatny lokaj, a jedzenie dla dzieci poniżej szóstego roku życia nie jest płatne.
Ośrodek działa pod doktryną "nie ma wiadomości, bez butów" i jak twierdzą założyciele, jest to świetny wybór dla zapracowanych, którzy chcą od począć od stresującej pracy.

Jak twierdzą dziennikarze Madeleine i Chris cieszą się słońcem i ciepłem z dziećmi na plaży. Budują zamki z piasku i spacerują po wybrzeżu, Madde i Chris pływają w morzu. Rodzina wraz z nianią miała opuścić chłodny Londyn w ubiegłym tygodniu, nie wiadomo jak długo po trwają ich wakacje. Zdjęcia będzie można znaleźć także w magazynie Hola.

Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj KLIK, a także tutaj KLIK, poza tym KLIK, KLIK, KLIK.

17 komentarzy

 1. Maddie wygląda na fotce na gazecie jak Vic.

  Co z tym dzisiejszym koncertem? O której będzie? Jaki dress code? Kto będzie grał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koncert prawdopodobnie będzie o 14.00 ;) nie wiadomo jaki jest dress code więcej na temat koncertu dowiecie się w poście na jego temat.

   Usuń
 2. Chris na obowiązki w RK nie ma czasu, ale na wakacje ma...

  Coś mi się zdaję, że trzecia/ego prince/ss zrobili tam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chris nie przyjął tytułu , więc nie ma obowiązków :)

   Usuń
  2. Chris nie przyjął tytułu, utrzymuje siebie, Maddie i dzieci z własnej pracy, więc skoro ich stać na wakacje, to im się należy.
   Maddie z tego co wiadomo nie otrzymuje już pieniędzy na utrzymanie z pałacu, tylko wsparcie podczas oficjalnych wyjść

   Usuń
  3. Właśnie oficjalnych wyjść mało. Tytułu nie ma, ale mężem jest. Maddie musi być ciężko samej np. na otwarciu parlamentu w ubiegłym roku. Bo rodzeństwo ze współmałżonkami, rodzice razem, a ona samiusieńka:(

   Usuń
  4. Jakie obowiązki? Po ślubie nie zobowiązał się do pełnienia jakichś specjalnych obowiązków w RK. Może co najwyżej pomagać Madde. Ma własne interesy i pieniądze to ich sobie pilnuje.

   Usuń
 3. Ile wzrostu mają Vic, CP, Madde?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak na szybko, bo jestem w pracy. Musisz przeliczyć na centymetry. Nie wiem czy to dobry wzrost dwór nigdy nie podawał takich informacji, a jeśli są w internecie to z pewnością podawane "na oko"

   King Carl Gustaf is 5'10"
   Queen Silvia is 5'7"
   Crown Princess Victoria is 5'7"
   Prince Daniel of Sweden is 6'0"
   Princess Madeleine is 5'7"
   Prince Carl Philip is 5'9"-5'11"

   Usuń
 4. Dobrze, że Madeleine się ułożyło po tym co przeszła z Jonasem:(

  OdpowiedzUsuń
 5. na facebooku jest więcej zdjęć, niewyraźnych ale jednak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podasz link do profilu, bo nie mam konta

   Usuń
 6. "luksusowy ośrodek Soneva Fushi, założony 20 lat temu przez Evę Shivdasani, urodzoną jako Malmström (pochodzi że Szwecji)" - wakacje są sponsorowane, dla reklamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większych głupot nie czytałam, ośrodek założony przed 20 laty ma już swoją renomę wpisz w google zobaczysz kto tam bywał. A jeśli chodzi o reklamę to owszem jest, ale nie robi jej Madeleine i Christopher ale prasa, która ich śledzi oraz pisze gdzie dokładnie przebywają. To najwyżej redakcje gazet czy portali mogą zapłacić ośrodkowi za informacje o wakacjach rodziny. Christopher zarabia krocie więc wyjazd takie wakacje to nie problem dla niego i rodziny.

   Usuń
  2. a co powiesz o tych doniesieniach? czy gazeta "Stoppapressarna" jest wiarygodna czy raczej pokroju Faktu/Super Expressu?
   http://www.newmyroyals.com/2016/01/princess-madeleiness-husband-chris.html

   Usuń
  3. Stoppapressarna jest jeszcze gorsza od plotka. Nie radze tego czytać. Gdyby informacje z tamtej strony były prawdziwe, Daniel ciężko by chorował i miał depresję ponieważ jest w cieniu Victorii. Vic byłaby już mamą co najmniej 4 dzieci, Sofia i Carl Philip byliby małżeństwem od co najmniej trzech lat a Chris zbankrutował by już co najmniej dwa razy i wziął rozwód z Madeleine w ubiegłym roku.

   Usuń
  4. dzięki, tak właśnie myślałam, ale wolałam się upewnić

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.