Sofia i Carl Philip na zakupach

2016/01/04

Instagram

1 stycznia para książęca została zauważona na zakupach w sklepie Baby V i Varalöv w Skanii. Małżonkowie najprawdopodobniej tam powitali także Nowy Rok. Sofia i Carl Philip buszowali pomiędzy regałam oglądając ubranka, rzeczy dla maluchów i na dłuższą chwilę zatrzymali się przy wózkach. Ekspedientka przyznała, że para książęca kupiła coś w sklepie, nie zdradziła jednak co. 

Jak widać przygotowania do pojawienia się nowego członka rodziny już ruszyły. Pierwsze dziecko pary książęcej powinno pojawić się na świecie w kwietniu. Sofia i Carl Philip wrócą do swoich obowiązków pod koniec stycznia i jeszcze w tym miesiącu zobaczymy księżną trzy razy.

Jak dotąd nie ruszył jeszcze remont Villi Solbacken, prawdopodobnie para chce poczekać z nim do porodu i zająć się renowacją swojego domu kiedy dziecko będzie już na świecie. Para nie planuje żadnych przeprowadzek i nadal ma zamiar mieszkać w mieszkaniu w domu wielorodxinnym na Djurgarten. Prawdopodobnie tam pierwsze miesiące swojego życia spędzi synek bądź córeczka pary.

Już jutro o 20.00 wyemitowany zostanie program Rok z rodziną królewską!

24 komentarze

 1. Sofia nie zakręciła włosów i o niebo lepiej wygląda niż na koncercie przed świętami.

  Ja sobie nie wyobrażam, jak oni mogą nie chcieć znać płci dziecka? Niespodziankę w kwestii dzieci mieli całe życie, ale jak już ta ciąża jest, to lepiej i praktyczniej jest wiedzieć czy to syn czy córka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprawdopodobniej Carl Philip i Sofia oraz Victoria i Daniel znając płcie swoich dzieci, tylko o tym oficjalnie nie informują. Tak się przyjęło, nie tylko w Szwedzkiej Rodzinie Królewskiej, jest to chyba jedyny czas kiedy mogą zachować coś ważnego dla siebie w tajemnicy i cieszyć się tym prywatnie :)

   Usuń
  2. Rozumiem. Mają pełne prawo zachować to dla siebie. Tylko, że Sofia zapytana przez dziennikarza o płeć dziecka, odpowiedziała- chcemy mieć niespodziankę. Stad wynika, że sami zainteresowani również nie wiedzą. Dla mnie to dziwne. Lepsza byłaby odpowiedź: znamy, ale póki co chcemy to zostawić dla siebie.

   Usuń
  3. Moim zdaniem "chcemy mieć niespodziankę" jest lepszą wymówką niż "wiemy, ale nie powiemy".;) Dziennikarze prędzej dadzą im spokój, bo o co pytać skoro ktoś "nie wie"?;)

   Usuń
  4. gdyby powiedzieli "wiemy, ale nie powiemy" to dziennikarze nie dali by im spokoju, Szwedzi pewnie też mieliny im to za złe

   Usuń
  5. Nie "wiemy, ale nie powiemy", tylko "chcielibyśmy zostawić to dla siebie"...

   Usuń
  6. Jak to było w przypadku Estelle, Leonore i Nicolasa? Ogłosili ich płeć?

   Usuń
  7. W przypadku Estelle i Nicolasa płeć była "tajemnicą". Jeśli chodzi o Leonore potwierdzono, że to będzie chłopiec. Madde i Chris założyli sobie konto na stronie z listami prezentów dla ich dziecka i pisało tam, że to będzie dziewczynka. Późnej w wywiadzie dla magazynu Elle Madde to potwierdziła, na samym końcu zrobił to dwór.

   Usuń
  8. Anonimie z 4.01 11:53, a co w tym dziwnego, że rodzice nie chcą znać płci dziecka? Wielu rodziców na świecie decyduje się na niespodziankę w tej kwestii a argument, że praktyczniej jest wiedzieć uważam za słaby. Można przygotować rzeczy dla dziecka w neutralnych barwach bez krzywdy dla niego..

   Usuń
  9. inex21035 stycznia 2016 15:36 - dokładnie, lepsze neutralne barwy niż dziewczynka cała w różu :/

   Usuń
 2. Sofia coraz ładniejsza :) Już się nie mogę doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękną kartkę z Monako dostałaś ;) gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! I jeszcze, że to jest prawdziwe zdjęcie, a nie nadrukowane! Postarali się!

   Usuń
 4. Mogłabyś napisać o listach jakie masz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdzie mogę obejrzeć "Rok z rodziną królewską"? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program będzie emitowany jutro o 20.00, wszystkie informacje będę przekazywać na bieżąco:)

   Usuń
  2. Czy na blogu o 20.00 będzie coś w rodzaju transmisji?

   Usuń
  3. Około 19.00 dodam tutaj limk do programu, co do "transmisji" okaże się. Wątpię, że na bieżąco bo również chcę obejrzeć ten program ale możliwe, że po 21.00 dodam jakieś cytaty, może skończe cały post z programu, jeśli nie to z pewnością w najbliższych dniach jakoś to zaktualizuje.

   Usuń
  4. A przetlumaczysz wszystko? Znaczy wszystko co będą mówili?

   Usuń
  5. Na pewno nie. Nie mam obecnie na coś takiego czasu, a przetłumaczenie trwającego godzinę programu zajęłoby mi kilka dni. Materiał na sesje zimową niestety sam do głowy mi nie wejdzie.

   Usuń
 6. Wiesz może czy wiadomo czy jakaś głowa państwa przyjedzie do Szwecji lub ktoś z SRK gdzieś pojedzie ? Chodzą ploty,że Willem i Maxima przyjadą w maju lub czerwcu z wizytą oficjalną :) Jeśli chodzi o HRK to napewno w marcu para królewska pojedzie do Francji, latem ma to być właśnie Szwecja albo Australia ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pytanie lubisz Brytyjską rodzinę królewską????,?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie tak bardzo jak Szwedzką Rodzinę Królewską, czy Monakijską Rodzinę Książęcą, ale tak ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.