Stylizacja roku

2016/01/01


Księżniczka Victoria

1
23

4


5


6 7810 11

victoria-silvia-ste

12


Księżna Sofia

1234567


Księżniczka Madeleine

1


2


3


4


5


67891011

12 komentarzy

 1. Marleno mam często problem przy ankietach, bo klikam "głosuj" a mój głos nie jest zaliczany. Muszę "Zmienić głos" wybrać inną stylizację, po chwili wybrać te, na którą głos został nie zaliczone i dopiero wtedy zalicza. Czasem konieczne jest odświeżenie strony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety są to problemy nie z mojej strony tylko bloggera, tak więc sama nie mogę nic z tym zrobić.

   Poza tym po odświeżeniu strony (po oddaniu głosu) jest on już widoczny. Kiedy go oddasz wyświetlają się wyniki (często głos nie jest widoczny) ale po chwili jest doliczany. Przynajmniej u mnie. Problem już dawno temu ogłosiłam, ale jak widać nic z tym nie zrobiono.

   Usuń
  2. W porządku :) Wiem, że w innych przypadkach "awarii" coś działałaś, dlatego napisałam, może ktoś miał jeszcze podobną sytuację.

   Usuń
 2. Zagłosowałam, chociaż wybór był trudny

  OdpowiedzUsuń
 3. a może zaczniemy głosować na stylizacje męskie? oni też mają mniej lub bardziej opięte garnitury i ich kolory i ich rodzaje i inne luźne - nie służbowe - stylizacje - książę Carl Philip i książę Daniel mają ich trochę w swojej karierze, co Wy na to? zawsze to jakaś odmiana i to sprawi, że zaczniemy bardziej na to zwracać uwagę

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie można głosować?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.