W oczekiwaniu na królewskie narodziny- ciąża po królewsku - księżna Mary

2016/01/31


Dzisiaj przyjrzymy się pierwszej ciąży księżnej Mary. W trakcie jej trwania mogliśmy zobaczyć przyszłą mamę 131!

Wreszcie 15 października, w szpitalu uniwersyteckim w Kopenhadze, księżna urodziła przyszłego króla Danii, księcia Christiana Valdemara, Henriego Johana. Z powodu żółtaczki noworodków mały książę musiał spędzić sześć pierwszych dni swojego życia w szpitalu. Na krótko po jego opuszczeniu opublikowano zdjęcia Christiana:


Chrzest księcia odbył się 21 stycznia 2006 roku, a jego rodzicami chrzestnymi zostali: księżniczka Victoria, książę Haakon i księżna Mette-Marit, książę Pavlos (Grecja), książę Joachim, Jane Stephens (siostra Mary) oraz Hamish Campbell i Jeppe Handwerk.

W środę rano będzie mogli obejrzeć drugą część poświęconą ciąży księżnej Mary ;)

9 komentarzy

 1. Jaka Mary jest śliczna . Super stylizacje jak na tamte czasy :) Mary jak chuda była w ciąży :

  OdpowiedzUsuń
 2. Autorka musiała się bardzo napracować :) Przyznam szczerze, że nie bardzo podobają mi się stylizacje Mary z tamtego okresu, choć niektóre rzeczywiście są ładne, jednak uważam, że teraz wygląda znacznie lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam takie samo zdanie. Wtedy była jednak trochę inna moda.

   Usuń
 3. kilka stylizacji jest ładnych:)

  OdpowiedzUsuń
 4. po prostu wcześniej była taka moda

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie stylizacja miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe notki, ale te zestawienia stylizacji strasznie źle je pokazują przez to, że są "pościskane" zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeba przyznać,że Mary bardzo ładnie wygląda w ciąży :) teraz oczywiście też,ale ciąża to ten czas,który dla niektórych kobiet jest dość ciężki. Uważam też,że nawet jesli kreacja u Mary nie jest idealnie trafiona to ona wszystko nadrabia swoim urokiem i gracją :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.