7 lat temu...

2016/02/24

Pinterest


Dzisiaj mija siedem lat od ogłoszenia zaręczyn księżniczki Victorii i Daniela Westlinga! Kto wie może właśnie dzisiaj para książęca powiat na świecie swoje drugie dziecko?
Tymczasem zapraszam do przypomnienia sobie tego dnia wraz z programem Demokraci w koronie.

9 komentarzy

 1. Pamiętam ten dzień bardzo dokładnie. Kiedy zobaczyłam informację o planowanym przybyciu premiera Szwecji do zamku, to miałam nadzieję, że zaręczyny zostaną wreszcie ogłoszone.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie podoba mi się kreacja Victori z tego dnia ale trzeba pamiętać ,że było to 7 lat temu .

  OdpowiedzUsuń
 3. Sa zdjecia z wczorajczego spotkania s&cp?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli Victoria jeszcze nie rodzi to może jednak to będą bliźniaki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według dworu i słów Victorii (wywiad z ubiegłego roku) termin ma na początek marca, więc jeszcze trochę :) Daniel ma już wolne, aż do 10 marca więc dziecko niedługo się urodzi. Poza tym, gdyby to były bliźniaki dwór by o tym poinformował przy ogłoszeniu ciąży lub wydał stosowne oświadczenie kiedy plotki narastały. Victoria wyraźnie zaprzeczyła ("spodziewamy się jednego dziecka"), jakoby miała spodziewać się bliźniąt, nie widzę jakiegokolwiek powodu żeby ona i rodzina królewska miała kłamać. Tak samo zaprzeczał temu Daniel i królowa, mówiąc otwarcie, że będzie jedno dziecko :)

   Usuń
  2. W takim razie czekamy bo to musi nastąpić lada dzień :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.