Dzisiejsza audiencja Victorii + współpraca

2016/02/25

Kungahuset

Dzisiaj rano Victoria przyjęła na audiencji sekretarz stanu, sekretarz generalnego oraz sekretarza przybyłych na Zamek Królewski w celu rozmowy nad grupą zrównoważonego rozwoju ONZ do której dołączyła Victoria. Na spotkaniu omówiono globalne cele ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju.

***Z przyjemnością mogę ogłosić, że nawiązałam współpracę z wydawnictwem Znak Literanova! A pierwsze wspólne kroki z wydawnictwem poczynię w związku z urodzinami królowej Elżbiety II i zbliżającą się datą wydania nowej biografii monarchinii autorstwa Marka Rybarczyka. 13 kwietnia odbędzie się premiera książki, planowane jest także przyjęcie urodzinowe królowej i spotkanie z Panem Markiem Rybarczykiem w Warszawie, na którym będzie można zadawać mu pytania dotyczące królowej i monarchii brytyjskiej, a także spróbować ulubionych słodyczy królowej - miętowych pralinek. Nie uważacie, że to dobra okazja do spotkania królewskich fanów?
Więcej na ten temat przeczytacie tutaj - KLIK.

Dobrze wiecie, że moim głównym obiektem zainteresowań nie jest Brytyjska Rodzina Królewska,aczkolwiek z przyjemnością pochłaniam biografie wszelkie biografie dotyczące członków monarchii, także brytyjskiej. Tak więc jestem ogromnie podekscytowana możliwością przeczytania "Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?" oraz zorganizowania dla Was konkursu w kwietniu w którym będziecie mogli wygrać dwa egzemplarze biografii :)

14 komentarzy

 1. Prowadzisz świetnego bloga. Ja, ale zapewne i wszystkie inne czytelniczki widzimy jak dużo wkładasz w to pracy ... ale przede wszystkim serca i to jest powód dla którego tu zaglądamy. Liczba odwiedzin mówi sama za siebie.
  Informacje przedstawiasz w sposób rzetelny, przejrzysty a śliczne zdjęcia sprawiają, że notatka jest perfekcyjna.
  Na początku myślałam, że masz jakąś niezdrową obsesję, teraz wiem, że się myliłam.
  Jestem pełna podziwu.
  Gartuluję, tak trzymaj.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podpisuję się obydwoma dłońmi ( wyłączając tej niezdrowej obsesji ), tak trzymaj
   pozdrawiam

   Usuń
  2. A ja jeszcze dołączam stopy :) Brawo Marlenko , odwalasz kawał świetnej roboty , najlepszy blog tak trzymaj :)

   Usuń
  3. + gratulację z okazji współpracy i super , że będzie konkurs :)

   Usuń
 2. Super, że będzie kolejny konkurs! Victoria nie przestaje mnie zadziwiać, znowu spotkanie, a ja miałam nadzieję, że w tym tygodniu urodzi :(

  OdpowiedzUsuń
 3. A na czym będzie polegać ta współpraca?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znak Literanova wydaje sporo książek dot. monarchii, które dzięki uprzejmości wydawnictwa będę otrzymywała do zrecenzowania jeszcze przed premierą oraz egzemplarze na rzecz konkursów na blogu :) w najbliższym czasie zostanie wydana biografia królowej Elżbiety, niedługo otrzymam książkę do przeczytania i zrecenzowania, bliżej premiery otrzymam od wydawnictwa dwa egzemplarze na rzecz konkursu. Będę w stałym kontakcie z wydawnictwem i w przypadku wydawania innych pozycji dotyczących monarchii, będzicie mogli przeczytać moją recenzję przed premierą i w miarę możliwości wygrać egzemplarz danej książki w konkursie.

   Usuń
  2. Super! Zatem trzymam kciuki za udaną współpracę :) dobrego wieczoru :)

   Usuń
  3. Czekam z niecierpliwością na konkursy! :)

   Usuń
  4. Gratuluję współpracy. Mam nadzieję, że będzie owocna dla obu stron.:)

   Usuń
 4. Nie mogę doczekać się tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A dlaczego robisz konkurs skoro książka jest o BRK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prowadziłam rozmowy z wydawnictwem w sprawie innej książki wydanej jakoś czas temu, jednak obecnie trwa promocja biografii królowej, tak więc Znak Literanova zaproponowało mi zrecenzowanie tej książki i przekazanie dwóch egzemplarzy biografii na rzecz konkursu.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.