Dzisiejsze spotkanie księżnej Sofii

2016/02/26

Kungahuset 

Wczoraj po południu księżna Sofia uczestniczyła w spotkaniu zarządu Sophiahemmet, z kolei dzisiaj na Zamku udzieliła audiencji Mårten Schultz i Ängla Eklund z Juridikinstitutet. Podczas spotkania poruszono temat nękania w internecie, którym zajmuje się fundacja pary książęcej. Głównym celem fundacji księcia i księżnej jest dać prawo i możliwość dzieciom być sobą. Praca koncentruje się na zwalczaniu nękania i mobbingu w sieci oraz rozpowszechniania wiedzy na temat dysleksji.

Kungahuset

5 komentarzy

 1. Sofia i Vic mnie zaskakują - myślałam , że już są na urlopie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sofia to się chyba rozkręca dopiero :) , w najbliższym czasie ma sporo wyjść wg agendy (może przejęła niektóre zobowiązania/zaproszenia, które miałaby normalnie wykonać Vic?0

   Usuń
  2. Wszystkie spotkania, które Sofia ma zaplanowane dotyczą różnych fundacji, które z kolei podejmują tematy takie jak te, którymi zajmuje się fundacja Sofii i Carla Philipa. Tak więc Sofia przede wszystkim pracuje na rzecz fundacji swojej i męża. Jak widać księżnej zależy na jak największym rozwoju fundacji. Obecnie jej praca opiera się na audiencjach i spotkaniach na Zamku Królewskim, co może wynikać z prośmy królowej o nieprzemeczanie się i dużo odpoczynku.

   Usuń
  3. Moim zdaniem ich zaangażowanie we własną fundację jest godne pochwały. Znaleźli swoją "działkę", nikomu nie wadzą tylko robią to co jest dla nich ważne.

   Usuń
  4. Bez przesady, te spotkania to nie jest ciężka praca przez 8 godzin. Więc jeśli dziewczyny czują się dobrze, to dlaczego mają się chować w domu.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.