Kiedy dzieci przyjdą na świat? + pierwsze królewskie Royal Baby jest już na świecie!!!

2016/02/06


Poród Victorii zbliża się wielkimi krokami, także księżna Sofia już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Jak myślicie kiedy to nastąpi? Co przewidujecie na dalszą część roku w SRK?

***


Nad ranem świat obiegła szczęśliwa informacja, pierwsze królewskie Royal Baby tego roku jest już na świecie! Królowa Jetsun Pema urodziła 5 lutego zdrowego synka. Poród odbył się w Pałacu Lingkana, a król cały czas był u boku żony. Imiona przyszłego króla Bhutanu nie są jeszcze znane, mały książę zajął pierwsze miejsce w sukcesji do tronu i pewnego dnia zajmie miejsce swojego ojca.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat Bhutantu odsyłam do ciekawego programu tutaj - KLIK.


25 komentarzy

 1. A myślę, że Victoria urodzi po 20 lutego, a Sofia około 17 kwietnia.

  Gratulacje dla rodziców! Jetsun jest przepiękna ich dziecko z pewnością także.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wiadomość! Pozostaje czekać na pierwsze zdjęcia Noworodka:)

  Ja myśle, że Vic urodzi już po 10 lutego a Sofia pod sam koniec kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy o nich nie słyszałam, ta królowa jest chyba młodziutka ile ma lat? Kiedy para królewska wzięła ślub?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Królowa urodziła się 4 czerwca 1990 roku, ma więc 25 lat. Małżeństwem są od niespełna pięciu, bo ślub odbył się w października 2011 roku.

   Usuń
  2. A król ile ma lat?

   Usuń
 4. U Vic obstawiam 17-21 lutego, zaś u Sofii 25-28 kwietnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wiadomość <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaka wspaniała wiadomość z rana.Gdy zobaczyłam tytuł,już się przeraziłam,że to Vic urodziła:)
  Ale synek Jetsun nie jest pierwszym royal baby 2016.16 stycznia urodziła się Isabella,córka lorda Fredericka i Lady Sophie Windsor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, ale chodziło tutaj o potomka monarchy, z tytułem :) w tym wypadku jest to pierwsze Royal Baby.

   Usuń
 7. Victoria urodzi 26 lutego,ale myślę,że może być to nawet szybciej.Sofia na początku kwietnia,bo mam nadzieję,że zdoła uczestniczyć choć w jednym wydarzeniu związanym z obchodami 70 lat króla.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiktoria urodzi po 11, a Sofia na samym początku kwietnia.

  P.S. też nie znałam tej pary królewskiej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna para królewska. Gratulacje dla nich.

  Sofia pewnie urodzi po 15 kwietnia, a Vic obstawiam, że już za kilka dni, mozecw przyszłym tygodniu?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja stawiam, że Vic urodzi już na dniach :) a Sofia.. Niech rodzi kiedy chce, byleby szybko :D i fajnie by było, gdyby wzięłaby udział w chociaż kilku uroczystościach z okazji 70 urodzin króla :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Victoria urodzi 18-21go, a Sofia w połowie kwietnia :)

  OdpowiedzUsuń
 12. U Victorii obstawiam już niebawem, myślę, że między 17 lutego a początkiem marca (byleby tylko nie urodziło się 29 ;P), natomiast u Sofii pod koniec kwietnia, może 30? Byłby prezent dla dziadka :D Przewiduję dwóch chłopców, ale moje przewidywania rzadko się sprawdzają, więc Victorii pewnie urodzi się dziewczynka :) Moja intuicja na razie milczy, jeśli chodzi o drugą połowę roku, nie tylko w SRK, ale monarchiach w ogóle. Choć może wreszcie doczekamy się szczęśliwej wiadomości od Stephanie albo Claire z Luksemburga? ;)
  Oczywiście gratulacje dla rodziców!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje :) A co do Vic i Sofii to urodzą już niebawem :)

  OdpowiedzUsuń
 14. A ją nie wiem, mam nadzieję, że na dniach bo już się nie mogę doczekać. Obawiam się, że Sofia rzeczywiście urodzi pod koniec kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 15. ooo! będzie co oglądać wieczorami! :3

  OdpowiedzUsuń
 16. 11 lutego na tvp 1 o 22:20 jest dokument o ksieciu harrym : zbuntowany ksiaze harry. Podejrzewam ze pierwszy dokument w polskiej telewizji o nim.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ale się wystraszylam! Prawie dostałam zawału, bo myślałam, że chodzi o Victorie! Obstawiam, że ona urodzi po 20 lutym, a Sofia przed 20 kwietnia ☺

  OdpowiedzUsuń
 18. Wydaje mi się że Victoria urodzi koło 25 lutego byle nie 29.Jak miała się urodzić Estelle to obstawiałam 23 bo chciałam żeby się urodziła w moje urodziny i tak się stało.Daty 20 i 23 są już zajęte przez młode pokolenie Szweckich księżniczek to wydaje mi się że od 24 do 28 były by idealną datą.Nie chciała bym,żeby powtórzyła się data bo każdy powinien mieć tylko swoje święto.Danka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie się zgadzam najlepiej żeby daty urodzin się nie dublowały. Dla mnie może być 19 czyli moje urodziny fajny miałabym prezent:-)Jakoś od dawna czuję że będzie to między 25 a 27 lutego. Marleno zdradzisz swoje typy ?ciekawa jestem Twojego zdania kiedy to może być?

   Usuń
  2. W przypadku Victorii nie mam pojęcia, ale pewnie urodzi po 20 mam nadzieję, że po 23 lutego. Z kolei u Sofii nie wiem dlaczego mam w głowie datę 17 kwietnia, może urodzi w okolicy tego dnia? :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.