Aktualizacja: Victoria na Global Change Award

2016/02/10


Dzisiejszy dzień dla Victorii był bardzo pracowity, najpierw w ciągu dnia odbyła dwa spotkania na Zamku Królewskim a na krótko przed godziną 19.00 przybyła do Stockholm City Hall na wręczenie Global Change Award. Wręczenie nagród zainicjowała fundacja H&M Conscious, a na ceremonii pojawił się również prezes H&M Karl-Johan Persson, będący również bliskim przyjacielem Victorii od dzieciństwa. Następczyni Tronu chodziła z nim do jednej klasy w Enskilda Gymnasiet, a po zakończeniu szkoły nie zsrwalatz nim kontaktu. W lecie ubiegłego roku rodzina Persson spędziła nawet wakacje z Victorią, Danielem i Estelle w St Maxime.


Global Change Award nagradze innowacyjne, przełomowe pomysły !mające chormic naszą planetę. Misją fundacji H&M jest wprowadzenie długotrwałyvh pozytywnych zmian i poprawy warunków życia dzięki inwestowaniu s ludzi, społeczność i innowacyjne pomysły. Dzięki współpracy z doświadczonymi fundacjami z całego świata, organizacja działa teraz w trzech sferach: edukacji, czystej wody i praw kobiet. Obecnie Fundacja jest finansowana przez rodzinę Stefana Persson, założycieli i głównych właścicieli H & M.Od 2013 roku rodzina przekazała 900 mln SEK Fundacji.

Global Change Award Facebook
Trf


Ponad 2700 osób że 112 krajów podzieliło się swoimi innowacyjnymi pomysłami z jury Global Change Award. Pięciu zwycięzcom przyznano 100 000 000 € (które odpowiednio pomiędzy nich podzielono) i roczne wsparcie od Fundacji H&M Conscious, Accenture oraz KTH Royal Institute of Technology w Sztokholmie. Jury wybrało 5 zwycięzców z kolei postronii ludzie mogli postronii głosować na swoich faworytów. Zwyciezca, który otrzymał najwięcej głosów wygrał 300 tysięcy €, drugi 250 tys €, a trzeci, czwarty i piąty po 150tys €.Victoria na dzisiejszy wieczór wybrała koronkową kreację z ekskluzywnej wiosennej kolekcji H&M. Okazuje się, że Victoria jpnie przechodzi jutro na urop macierzyński, ale więcej o tym dowiecie się jutro.


23 komentarze

 1. Victoria ślicznie wygląda, bardzo podoba mi się jej sukienka

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Jak ślicznie *-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak pięknie. Victoria promiemieje! Wspaniale wygląda

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi też podoba się sukienka ślicznie w niej Victoria wygląda:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Victoria FENOMENALNIE wygląda:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Victoria wygląda cudownie!
  Aż brak słów z zachwytu ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna, wygląda oszałamiająco, suknia jest niesamowita, do tego idealna fryzura, zawsze Vic podoba mi się z przedziałkiem na środku, świetny makijaż no i kolczyki :}

  OdpowiedzUsuń
 8. Stawiam, że Vic urodzi w najbliższym tygodniu :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Victoria cudownie wygląda, perfekcyjna stylizacja

  OdpowiedzUsuń
 10. Sukienka wydaje się być za długa i obawiałabym się czy się nie wywrócę.
  Lepsze byłyby delikatniejsze kolczyki, bo za dużo było wszystkiego w tej stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 11. Victoria to fantastyczna kobitka :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Victoria wyglądała przepięknie, świetna fryzura, cieszy taka zmiana!

  OdpowiedzUsuń
 13. Victoria wyglada fenomenalnie :) jak dla mnie to najlepsza stylizacja w SRK od początku roku!

  OdpowiedzUsuń
 14. Vic urodziła! Właśnie podali info!

  OdpowiedzUsuń
 15. Super widzieć ją uśmiechniętą, ale suknie mnie nie zachwiciła -_-

  OdpowiedzUsuń
 16. wyglada cudownie, z jednej strony promienieje ale jakos mi sie wydaje, ze mimo wszystko jest juz troche zmeczona....

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie podoba mi się ta kreacja Victorii :( Według mnie nie za ładnie wyglada wiadać ,że to ostatnie tygodnie/dni ciąży .
  Sukienka kompletnie nie w moim stylu .

  OdpowiedzUsuń
 18. Pięknie wyszła na przedostatnim zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie podoba mi się ta stylizacja za duży przepych w niej jest .Vicki wyglada na zmęczoną ...

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo nie podoba mi się drugie zdjęcie. Victoria, kobieta w zaawansowanej ciąży i przyszła monarchini wita na stojąco pana, który wygodnie siedzi (no może podnosi cztery litery). Co na to etykieta dworska?

  OdpowiedzUsuń
 21. Fryzura i suknia bardzo na tak, ale kolczyki, buty i torebka, choć same w sobie fajne, mi tutaj absolutnie nie pasują: kolczyki - zbyt nowoczesna forma, niepasująca do koronkowej sukienki; buty - kolor niepasujący do niczego i torebka - kolor też "od czapy" ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.