W oczekiwaniu na królewskie narodziny- ciąża po królewsku- księżna Charlene

2016/02/29Dzisiaj przyjżymy się ciąży księżnej Charlene z Monako. Szczęśliwą nowinę książęcy pałac ogłosił w maju, a jako termin porodu podano grudzień. Księżna nie była zbyt aktywna w czasie ciąży.

 Marzec
 Kwiecień
 Maj
 Czerwiec i sierpień
Wrzesień 
 Październik
Listopad

Wreszcie 10 grudnia 2księżna Charlene urodziła bliźnięta w szpitalu im. księżnej Grace w Monako.  O godzinie 17.04 na świat przyszła dziewczynka, Gabriela Terese Marie, a dwie minuty późnej Jacques Honoré Rainier, przyszły książę Monako.Dzieci zostały ochrzczone w Katedrze w Monte Carlo w dniu 10 maja 2015 roku. Wśród gości znalazła sie cała rodzina książęca, rodzina księżnej oraz Jazmin Grace, córka księcia Alberta.

26 komentarzy

 1. Bardziej w ciąży niż teraz aktywna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyny ich aktywność jest ich sprawą, to prawdziwe kobiety i nie będą defilować w pięknych strojach, które nam się spodobają lub nie. Jakby tego chciały byłyby modelkami.

   Usuń
 2. Fajne zestawienie,ale jest błąd,tę granatową suknię nosiła nie w czerwcu,ale w sierpniu na Balu Czerwonego Krzyża.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogę się doczekać kiedy napiszesz, że Victoria urodziła. Myślę, że urodzi w środę albo w czwartek, cos mi w głowie cały czas brzeczy 2 marca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się wydaje,że może już jutro urodzi.

   Usuń
 4. Jak myślisz Marlenko kiedy Vic urodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie, myślę, że w połowie tygodnia? Sama już nie wiem, byłam pewna, że urodzi w zeszłym tygodniu :( jestem już coraz bardziej niecierpliwa! No cóż ciążę ogłoszono późnej niż w przypadku ciąży z Estelle więc mogliśmy spodziewać się, że dzidziuś przyjdzie na świat późnej ;) sądzę, że do 10 marca będą Victoria i Daniel będą już szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci. Właśnie do 10 Daniel ma "wolne" więc pewnie i oni rozpoczęli już wielkie oczekiwanie :)

   Usuń
 5. Oczekiwanie na dziecko Victorii zaczyna mi przypominać czekanie na porody księżnej Kate, ale to już moja wina że wbiłam sobie do głowy luty jako termin narodzin.Bardzo fajnie że urodzi się w marcu, zawsze to jakaś odmiana, a i od urodzin Estelle minęło już kilka dni. Myślę że najpóźniej do 5 marca dziecko będzie już na świecie, macie jakieś swoje typy marcowych dat???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to owiele bardziej emocjonujące niż czekanie na George'a i Charlotte. Też wbilam sobie do głowy, że urodzi w lutym. No cóż myśle, że urodzi w środę, najpóźniej w piątek ;)

   Usuń
  2. Ja myślę że może dziś. :)

   Usuń
 6. Ja już czekam od początku lutego i wariuje, cały czas twitter a przede wszystkim twój Blog, co chwilę otwieram go żeby sprawdzić, czy to aby nie już! I rąk w kółko przez całe dnie. Mam nadzieję, że już jutro urodzi, bo naprawdę zaczynam wariować!

  Co do płci widać, zs ankieta bardzo wyrownana, ciekawe jakiej płci będzie dziecko.

  Marlenko a ty jakbys chciała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku byłam przekonana, że będą mieli drugą córeczkę. Teraz już sama nie wiem. A co ja bym chciała, jeśli chodzi o płeć? Najbardziej, zeby dzidziuś już był na świecie i był zdrowy. Nie obchodzi mnie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, będę się cieszyła równie bardzo bez względu na to czy będzie małą księżniczką czy małym księciem ;)

   Usuń
 7. 1 marca 2016 to bardzo ładna data i czekać by już nie trzeba było ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też już nawet w pracy patrzę na twittera czy coś piszą o narodzinach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwszą ciążę podano do info. 17.08 a drugą 04.09 więc różnica jest 18 dni, skoro Estella urodziła się 23.02 to drugie dziecko może urodzić się 12.03??????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mnie się wydaje, że gdyby mogli dłużej czekać z ogłoszeniem ciąży to by czekali, ale było przyjęcie na zamku i żadna sukienka brzuszka Victorii by nie ukryła (tak jak ukrywały luźne bluzki czy sukienki)
   poza tym Estelle urodziła się przed terminem

   Usuń
  2. Co za obliczenia 😁 Ale to chyba tak nie działa, chociaż wszystko jest możliwe 😂

   Usuń
 10. Odetchnęłam z ulgą, że Victoria nie urodziła wczoraj :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Marleno czy mogłabyś podać mi Twittera Rodziny Królewskiej ( zakładam że mają ? )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rodzina królewska nie ma Twittera.

   Usuń
  2. szkoda :( kiedy obstawiasz że Victoria urodzi ? osobiście mam małą nadzieję ze to dziś :)

   Usuń
 12. Od wczoraj w głowie mam 2 lub 5 marca ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.