Co nowego u Madeleine i jej rodziny?

2016/03/11

Pinterest


Po kilku tygodniach spędzonych w Szwecji oraz dniach pełnych wrażeń księżniczka Madeleine z mężem i dziećmi wróciła do domu Anglii. Mówi się, że do Szwecji wróci dopiero pod koniec kwietnia na urodziny króla, jednak rzeczniczka dworu nie potwierdza ani tych doniesień, ani plotek o przyjeździe Madeleine do kraju kiedy dziecko brata i szwagierki pojawi się na świecie.

Nie wiadomo jak długo Christopher był z rodziną w Szwecji. Jedno jest pewne musiał już wrócić do pracy, a Madeleine do codziennych obowiązków w domu. 8 marca księżniczka planowała reprezentować Childhood Foundation na spotkaniu z UNICEF w Londynie. Ostatecznie zaangażowanie zniknęło z agendy, a Madeleine się na nim nie pojawiła. Choć oficjalnie dwór tego nie potwierdza, mówi się, że jej nieobecność mogła być spowodowana nagłą chorobą któregoś z dzieci. Warto wspomnieć, że pod koniec lutego dwór wydał specjalne oświadczenie w którym ogłosił, iż księżniczka po wielu latach pracy dla Childhood wreszcie dołączyła do zarządu fundacji wraz z Inge Thulin, Anną Ryott i Geoffem Gage. Mówiło się, że spotkanie z UNICEF ma być początkiem jej nowych, a przede wszystkim bardziej oficjalnych i nagłaśnianych obowiązków wobec organizacji królowej.

Za pośrednictwem oficjalnej strony dworu królewskiego książęca para oficjalnie podziękowała wszystkim tym, którzy złożyli ich córeczce życzenia z okazji urodzin:

"Dziękujemy za wszystkie gratulacje i pozdrowienia złożone w związku z urodzinami księżniczki Leonore. Wasza troskliwość wiele dla nas znaczy".

Podziękowania za wszelkie gratulacje i życzenia można już uznać za tradycję dwór wydaje takie podziękowania za każdym razem po urodzinach czy narodzinach dzieci Madeleine i Christophera.

***

Pamiętajcie wrócić na bloga o 20:00!
Miłego dnia

14 komentarzy

 1. Cieszę się bardzo z tego wpisu:) lubię ją najbardziej i szkoda,że niezbyt często można ją podziwiać:) miłego dnia,zaglądnę po 20 ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę dziwne, że Madeleine nie pojawiła się na tym spotkaniu. Oczywiście rozumiem troskę o dzieci, ale przecież na pewno mają opiekunkę czy kogoś kto mógłby przez chwilę zająć się maluchami. Chyba, że to rzeczywiscie było coś nagłego... Ale czy wtedy Pałac zdążyłby tak szybko usunąć event z agendy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę pamiętać ,że chore dziecko jest marudne i najlepiej jest w ramionach mamy:)

   Usuń
  2. W sumie co racja to racja.:]

   Usuń
 3. W najnowszym wydaniu Życie na gorąco jest krótka notka o księżnej Kate i królowej Elżbiecie,ale niestety nie ma nic o narodzinach Oscara.
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że teraz będziemy Ją częściej widywać. A choroba dziecka nie jest prawdziwą informacją.
  Pozdrawiam :) i mam nadzieję, że nie zapomnę zajrzeć wieczorem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na kwietniowe uroczystości zapewne znowu przyjadą

  OdpowiedzUsuń
 6. GRACIAS POR ENVIAR SUS PRECIOSAS FOTOS Y VIDEOS !! CON MUCHO AMOR Y RESPETO !! LOS QUIERO MUCHO !!

  OdpowiedzUsuń
 7. LOS QUIERO MUCHO A TODA SU HERMOSA FAMILIA REAL !!

  OdpowiedzUsuń
 8. YO AVISARÉ CON TIEMPO CUANDO PODRÉ VISITARLOS !!

  OdpowiedzUsuń
 9. SALUDOS A NUESTRA QUERIDA REINA VICTORIA Y LA NENA Y SU ESPOSO POR EL HEMOSO PRINCIPE QUE HA NACIDO !!
  DIOS SIEMPRE LOS BENDIGA A TODOS !!

  OdpowiedzUsuń
 10. CUANDO LES VISITE LLEVARÉ LOS REGALOS PARA TODOS !!

  OdpowiedzUsuń
 11. We are a group of volunteers and opening a brand new scheme in our community.

  Your web site prvided us wioth helpful information to wofk on. You havve done an impressive job and
  our wholke community can be thankful to you.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.