Estelle z tatą na pizzy

2016/03/12

shimodas.hant.se


W czwartek książę Daniel osobiście odebrał swoją córeczkę z przedszkola i razem z nią udał się na spacer po Östermalm. Tata z córką przeszli się po znanym deptaku i udali się na pyszną pizzę do Pizzeria Ciao Ciao Grande. Estelle zabrała ze sobą nawet przyjaciółkę najprawdopodobniej z przedszkola Djursholm, do którego od sierpnia 2014 roku uczęszcza. 
Całkiem możliwe, że to Madeleine i Christopher polecili im tą pizzerię, w końcu ich sztokholmski apartament w Royal Mews znajduje się zaledwie kilka kroków od Ciao Ciao Grande.

shimodas.hant.se


Daniel stara się poświęcać teraz jak najwięcej czasu Estelle. W sobotę dwójka została zauważona na zakupach w Solnej, w sklepie znajdującym się niedaleko Pałacu Haga. Jedna z klientek przeżyła ogromny szok widząc księcia i małą księżniczkę w kolejce do kasy.

Nie od dziś wiadomo, że Daniel i Victoria uwielbiają pizzę. W Ockelbo, rodzinnym mieście księcia, znajduje się pizzeria Atlante. W jej menu znajdziemy dwie pizzę o ciekawych nazwach - "Victoria" i "Daniel". Oczywiście nazwane nie po byle kim, bo po księżniczce Victorii i ksieciu Danielu. Specjalną pizza Victoria zawiera wieprzowinę, cebulę, ser mozzarella, suszone pomidory, świeży czosnek i sos bearneński. Z kolei pizza Daniela, filet z wołowiny, pieczarki, ser mozzarella, suszone pomidory, świeży czosnek i sos béarnaise. Jak mówi właściciel pizza Daniela cieszy się największym zainteresowaniem w restauracji. Victoria i Daniel sami często zamawiają tam pizzę ale ani właściciel ani pracownicy nigdy nie zdradzili jaka jest ich ulubiona pizza. Całkiem mozliwe, że w Pizzerii Atlante już niedługo będzie można zjeść pizzę " Estelle".

Z kolei Victoria znalazła się na liście 10 Superwoman portalu sweden.se pełną listę możecie zobaczyć tutaj - KLIK. Nie zapominajmy, że dzisiaj Victoria obchodzi imieniny. Spędzi je z mężem i dziećmi w domu.

8 komentarzy

 1. Czy Daniel wrócił już do obowiązków? Bo nie widziałam zdjęć z jego wyjścia...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobisz takie zestawienie księżniczek, które nosiły tą samą tiarę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż sama mam ochotę na pizzę :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Może na czas bez wyjść Victorii mogłabyś zrobić jakieś podsumowanie wyjść Daniela? Albo coś o nim, nie biografia, ale coś ciekawego, bo o nim jest strasznie mało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O wyjściach Daniela, jak i Carla Philipa czy pary królewskiej będziecie mogli czytać na początku każdego miesiąca a specjalnym podsumowaniu. Jeszcze dzisiaj będzie post o oficjalnych zdjęciach :)

   Usuń
 5. szkoda, że nie można Victorii zobaczyć dziś w ogrodach, miałam malutką nadzieję, że zrobi niespodziankę, ale nie dziwię się i oczywistym jest, że teraz ma wolne, zasłużyła na chwile wytchnienia z dziećmi w domu. Ciekawe kiedy ją teraz zobaczymy? Z jednej strony chciałabym już nie długo, z drugiej strony niech odpoczywa i nacieszy się nowym członkiem rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajne zdjęcie.:) Też bym wybrała pizzę "Daniel". Chyba, że z "Victorii" wyrzuciliby cebulę.:P

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.