Aktualizacja: Sofia na koncercie "Music and People" + książę Carl Philip w pracy

2016/03/24


Wczorajszy wieczór księżna Sofia spędziła w, oddalonym o 500 kilometrów od Sztokholmu, Örnsköldsvik. Odbył się tam koncert Musikmakarna, którego organizacją zajęła się Ulla Sjöström. Układ jest wieloletnią przyjaciółką księżnej i zajmowała się organizacją charytatywnych przyjęć Project Playground w 2014 i 2015 roku. Podczas jednej z rozmów wspomniała Sofii o koncrrcie, który organizuje, a księżna stwierdziła, że bardzo chciałaby go zobaczyć. Na scenie wystąpili imigranci i uchodźcy, którzy od stycznia przygotowywali się do koncertu i pisali piosenki, które zebrani usłyszeli podczas występu. "Wspaniała inicjatywa. Muszę przyznać, że cieszyłam się każdą minutą" przyznała księżna.


***
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BernadotteKylberg (@bernadottekylberg)


Książę Carl Philip spędził z kolei dzień w pracy. Na oficjalnym instagramie Bernadotte&Kylleberg opublikowane zostało zdjęcie księcia z małym chłopcem podczas pracy z podpisem, nowa generacja.

Facebook

Książę Carl Philip i Oscar Kyleberg wydali ostatnio nową kolekcję poduszek, zasłon i dodatków do domu w piękne niebiesko-białe wzory.

4 komentarze

 1. Czy w Szwecji obchodzi się Wielkanoc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, zajrzyj na pasek boczny, jest tam link do postu o Wielkanocy w Szwecji z zeszłego roku.

   Usuń
 2. Sofia ślicznie wygląda. Wydaje mi się,że urodzi już niedługo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super Carl wygląda z tym chłopcem. Napewno będzie cudownym ojcem. Już się nie mogę doczekać zdjęć z własnym maluszkiem.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.