Stylizacja miesiąca

2016/03/06

Księżniczka Victoria
1


2
3
4
5
6
7
8
9

10
11


Księżna Sofia

1


2


3

4
5

Księżniczka Madeleine


1


2

3

16 komentarzy

 1. Jak myślisz będą podwójne chrzciny w SRK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wg n=mnie nie, choć było by fajnie, ale w SRK jest tradycja, że chrzci się ok. 3 miesiące po urodzeniu, a miedzy urodzinami może być bawet półtora miesiąca przerwy

   Usuń
  2. Podobno chrzciny Oscara planowane są na maj, to za wcześniej dla dziecka Sofii i Carla Philipa. Ale to akurat nie byłby szczególny problem. Rodzina królewska ma jedno historyczne ubranko z 1906 roku w którym występują królewskie dzieci, wystąpili w nim podczas wszystkich chrztów wszyscy członkowie SRK od 1906 roku, także Estelle, Leonore i Nicolas. Byłoby co najmniej niesprawiedliwe (w przypadku podwójnego chrztu) jeśli któreś z dzieci, w tym wypadku dziecko Carla Philipa i Sofii, bo jest niżej w sukcesji i nie jest dzieckiem przyszłego monarchy, byłoby ubrane w coś innego jako jedyne od ponad 100 lat. Poza tym, zarówno Oscar jak i dziecko Sofii i CP zasługuje na swój wielki dzień, uroczystość byłaby urocza, ale to jednak Oscar, jako syn przyszłej królowej, cieszyłby się większym zainteresowaniem. Uroczystość na pewno będzie oddzielna, co do "oszczędności" SVT musiał już przemyśleć swój budżet w związku z taką ilością uroczystości. Możemy się spodziewać większej transmisji z chrztu Oscara i skromniejszej z chrztu dziecka Sofii i Carla Philipa (może takiej jak z chrzcin Nicolasa).

   Usuń
  3. kto wg Ciebie może reprezentować rodzinę na pogrzebie?
   wiadomo para królewska, Daniel i Vic nie ze względu na poród i urodziny Oscara, CP i Sofiia? ona pewnie nie, bo w tak zaawansowanej ciąży nikt rozsądny nie wpuści jej na pokład (nawet prywatnego) samolotu, może Maddie?

   Usuń
  4. Zobaczymy. Oczekuje się dużej reprezentacji. Z pewnością spędzą w Niemczech tylko kilka godzin, wezmą udział w pogrzebie, może jakimś obiedzie i wrócą do kraju. Victoria i Sofia na pewno nie polecą, ale Daniel i Carl Philip są jak najbardziej możliwi. Co do Maddie sama nie wiem, ale caliem możliwe, że również poleci, w końcu to jej wujek.

   Usuń
 2. Ja natomiast cieszylabym sie gdyby zrobili oddzielny. Dlaczego? To proste mielibysmy wtedy co komentowac oraz wiecej uroczystosci. Gdyz nastepna moze byc za kilka lat

  OdpowiedzUsuń
 3. http://europejskie-rodziny-krolewskie.blogspot.com/

  czy autorki tego bloga mogłyby zajrzeć i ocenić mój blog? Bardzo zależy mi na Waszej ocenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten blog nie ma kilku autorek. Piszę go tylko ja :) jeśli znajdę chwilę z przyjemnością zajrzę.

   Usuń
 4. skoro jutro mają sie pojawić fotki Oscara, to może przypomnisz wszystkie fotki (te po urodzeniu) Estelle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świetny pomysł ;) post z oficjalnymi zdjęciami Estelle dodany.

   Usuń
  2. dzięki

   Usuń
 5. W przypadku Victorii 9 i 11 to raczej ta sama stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak mam być szczera nie podoba mi się żadna stylizacja Victori z tego miesiąca. Maddie 3, a Sofia 2.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.