Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

2016/03/25

Polki.pl


Witajcie kochani!

Dzisiaj już Wielki Piątek, chciałabym więc już teraz złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Wielkanocy. Mam nadzieję, że miło śledzicie ten czas w gronie rodziny i przyjaciół oraz, że lany poniedziałek okaże się prawdziwym lanym poniedziałkiem i pogoda w ten dzień dopisze.

Zapraszam Was do lektury postu Wielkanocnego z ubiegłego roku (KLIK) oraz opublikowanego z samego rana postu z oficjalnymi zdjęciami Madeleine, Chrisa i ich dzieci (KLIK), a także postów z ostatnich dni, które zostały zaktualizowane. W najbliższym czasie możemy spodziewać się wielu wydarzeń w Szwedzkiej Rodzinie Królewskiej, pierwszymi z nich z całą pewnością będą kolejne oficjalne zdjęcia księcia Oscara oraz narodziny dziecka księcia Carla Philipa i księżnej Sofii. Zaraz po świętach wróci 40 lat z królową i wiele innych serii, o których możecie przeczytać w zakładce Propozycje (KLIK), sama również zachęcam do zostawiania kolejnych pomysłów na posty.

Tymczasem jeszcze raz życzę Wam Wesołych Świąt i do napisania we wtorek!

10 komentarzy

 1. Zdrowych i wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla Ciebie Marleno oraz dla wszystkich czytelników Twojego bloga :*
  Mam nadzieję,że pogoda będzie dopisywać przez całe święta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, a ja ze swojej strony życzę Ci zdrowych, pogodnych świąt wielkanocnych, wypełnionych miłością, spokojem i szczęściem, spędzonych w rodzinnej atmosferze, smacznego niedzielnego śniadania i mokrego poniedziałku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również życzę Ci wszystkiego co najlepsze, uśmiechu na co dzień i miłych chwil spędzonych z rodzinką:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt, Marleno! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych świat Zmartwychwstania

  OdpowiedzUsuń
 6. Też życzę Ci wszystkiego dobrego. A jutro wyślę Ci coś pocztą :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.