Księżniczka Madeleine w Nowym Jorku

2016/04/21

Facebook


Dzisiejszy tydzień księżniczka Madeleine spędziła w Nowym Jorku wraz ze swoją mamą. Przed chwilą na swoim Facebooku dodała zdjęcie ze spotkania dotyczącego kampanii EyeWildOpen. Kilka chwil przed tym powitała księcia Alexandra w rodzinie (jeśli nie znacie jeszcze imion i tytułu nowego członka rodziny zapraszam do lektury poprzedniego postu) i zamieściła dobrze nam już znane zdjęcie rodzinki opuszczającej szpital. 

Królowa Silvia jest już w drodze do domu, może już jest w Szwecji? Nie wiadomo czy Madeleine wróciła juz do Europy (sądząc po formie jej wpisu możemy sądzić, że wróciła do domu). Nie wiadomo czy jest teraz w domu w Anglii czy w Szwecji. Podczas trwającej kilka dni nieobecności w domu z całą pewnością stęskniła się za mężem i dziećmi. Jak na razie jej obecność na jutrzejszym Te Deum nie jest potwierdzona. Możliwe, że przylecieli do Szwecji zgodnie z wcześniejszymi planami w przyszłym tygodniu, już z całą rodziną.

9 komentarzy

 1. Maddie chyba rozjaśniła włosy i jest mega mocno opalona (jak na ślubie Vic)
  albo to kwestia kolorów na zdjęciu

  OdpowiedzUsuń
 2. Maddie znów blondynką?!!!Pierwsze jej nie poznałam.Mam nadzieję,że to chwilowa zmiana koloru włosów.

  OdpowiedzUsuń
 3. OOO NIE! Tylko nie to! Maddie nie może być blondynką :( Strasznie brzydko jej w blondzie. O ile tamten jakoś uszedł o tyle ten jest tragiczny :( W pierwszej chwili jej nawet nie poznałam :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Maddie znów za mocno opalona- pewnie wybrała za ciemny odcień napryskiwacza opalenizny.
  Włosy też troszeczkę jaśniejsze. Widać księżniczka potrzebowała zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też przyznam szczerze wolę ją w ciemniejszych włosach. Ale nie przesadzajmy nie wygląda brzydko chodz zgodzę się z tym, że w ciemnieszych lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Poczekajmy jeszcze kilka dni i zobaczymy czy naprawdę zmieniła kolor czy to wina zdjęcia.Miło znów zobaczyć Księżniczkę Madeleine już nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia by można ją było widywać częściej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. O tak masz racje ja też się nie mogę doczekać pzyszłego tygodnia. Jest moją ulubioną księżniczką.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na bląd jako tako to to niebwuglada myślę że to jest winą zdjęcia , które jest wykonane tak ni jak . Za kilka dnia zobaczymy księżniczkę w pełnej krasie 😊

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.