Nowe zdjęcie Madeleine

2016/04/19


Niemiecki Die Aktuelle po raz kolejny publikuje w najnowszym wydaniu nowe zdjęcia księżniczki Madeleine, która wraz z przyjaciółmi wybrała się do znanej restauracji na późną kolację. Jak na razie udostępniona została jedynie okładka brukowca. Ciekawe co takiego wydarzyło się na otwartej ulicy?

Die Aktuelle nie po raz pierwszy publikuje mało przychylny artykuł okraszony zdjeciami księżniczki. W ubiegłym roku przedstawił zdjęcia Madeleine opuszczającej restauracje, a artykuł zatytuował "imprezowa księżniczka" (pisalam o tym tutaj - KLIK), kilka tygodni przed tym twierdził, że Madeleine jest nieszczęśliwa w Londynie i czuje się bardzo samotna (o tym wspominałam tutaj - KLIK). 

6 komentarzy

 1. niektłóre szwedzkie brukowce piszą że jest nieszczęśliwa w małżeństwie itp no w końcu muszą coś pisac żeby zapełnic strony gazety bo ja w to nie wierze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cos pisac/wymyślać muszą, bo tak wydaje się byc "nudną" księżniczką, więc robią aferę i nagłośniają jak raz na jakiś czas wyjdzie z przyjaciółmi na kolację.
   Nic dziwnego, że osłania twarz i nie jest zadowolona, w końcu jest ciemno a ci z fleszami podstawiają aparat pod twarz

   Usuń
 2. Jakby żona i matka dwójki małych dzieci nie mogła wyjść z koleżankami do restauracji czy klubu nawet by posiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 3. To na pewno jest wkurzające, kiedy nawet z koleżanką na kawę nie można wyjść :/

  OdpowiedzUsuń
 4. ona się bardzo dziwnie ubiera na te wieczorne wyjścia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak ma się ubierać? Nie przesadzajmy to jej zycie niech nosi co jej się podoba.
   Może jej koleżanki wybierają podobnę stroje? Nie wiemy tego.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.