Victoria z dziećmi w Urliksdals Trädgårdskafe + żakiet

2016/04/22Kiedy książę Daniel przebywał z oficjalną wizytą w Berlinie, to Victoria zajmowała się dziećmi. Drugiego dnia nieobecności męża odebrała córeczkę z przedszkola nieco wcześniej i prosto stamtąd wraz z dziećmi pojechała do Urliksdals Trädgårdskafe w Solnej. Kawiarnia była raczej pusta. Ktoś kto zobaczył Victorię zrobił jej zdjęcie, księżniczka miała na sobie jeansy, niebieski kardigan i czapkę z daszkiem. Oscar wydawał się spać w swoim wózku. Estelle miała na sobie liliową wiatrówkę i włosy związane w koński ogon, jak mama. Dziewczynka była radnosna i często zaglądała do wózeczka.

Ta dziewczynka na zdjęciu to nie Estelle!
Podczas wczorajszego ogłoszenia imion Victoria miała na sobie nowy tweedowy żakiet od Veronica Vita, trafił on do sprzedaży dwa dni temu. A model nazywa się... Alexandra! Księżniczka, a raczej jespj stylistka, miała go zakupić na dzień przed ogłoszeniem imion.

Svenskdam

3 komentarze

  1. http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,19954693,ksiezna-charlne-na-wakacjach-z-dziecmi-bliznieta-maja-juz-2.html

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny zbieg okoliczności, ale takie żakieciki postarzają Victorię (kolor fajny, ale te "frędzelki" okropne), bardziej psauje mi do królowej niż 40latki

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja myślę, że Vic a raczej jej stylistka dobiera teraz dla niej ubrania, które zakryja dodatkowe kilogramy jeszcze nie zgubione po ciąży. I stąd Vic wygląda tak "cięzko". Moim zdaniem nie powinna tego robić, przecież Vic urodziła niecałe 2 miesiące temu, może mieć jeszcze niezgubione krągłości. W końcu razem z Danielem zajmują się dziećmi a nie biega po siłowniach jak co niektórzy!

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.