Wyniki konkursu

2016/04/13

 

Witajcie :) Dzisiaj nareszcie chciałybyśmy ogłosić wyniki naszego konkursu, którego tematem było stworzenie stylizacji na bankiet z okazji urodzin królowej Elżbiety II. Zainteresowanie z Waszej strony było bardzo duże, w sumie otrzymałyśmy 44 prace! Było nam bardzo ciężko wybrać 6 najlepszych, ponieważ każda była wyjątkowa. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Znak Literanova. Oto zwycięskie prace (kolejność przypadkowa):

Justyna Kasperczyk


 Karola May


 Dosia


karolciuniuskaa


Justyna


Aneta138


Dziękujemy bardzo wszystkim za udział w konkursie, a nagrodzonym osobom serdecznie gratulujemy!
Skontaktujemy się z Wami e-mailowo w celu wysłania nagrody :)

Asia, Agnieszka, Marlena

Jak z pewnością pamiętacie książka ma dzisiaj premierę i możecie ją już zakupić w księgarniach! Jeśli nie czytaliście jeszcze recenzji serdecznie do tego zapraszamy (KLIK). Przypominamy także o spotkaniu z Autorem książki, Panem Markiem Rybarczykiem w Salonie Empik na Nowym Świecie w Warszawie. Odbędzie się ono w dniu urodzin królowej, czyli 21 kwietnia o godzinie 18:00.

4 komentarze

 1. Wreszcie coś udało mi się coś wygrać, dziękuję to miłe zaskoczenie :D
  Dziękuję Marlenie, Asi i Agnieszce.
  Teraz pozostaje czekać na urodziny małego książątka, urodziny Królowej i urodziny Króla.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś nie miało być nadmiernie wyiętych dekoltów, a w jednym odkryte ramiona są, tiulu, czy koronki też podobno nie miało być, ehh. Nie warto brać udziału w konkursach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ,a suknie miały być koloru czarnego najlepiej xd

   Usuń
 3. Piękne stylizacje wygrały! Gratulacje

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.