Madeleine na zakupach

2016/05/18

Svenskdam


Madeleine została oststnio zauważona na zakupach w Londynie. Księżniczka z całą pewnością przygotowuje się do kolejnej wizyty w Szwecji, w związku z chrztem siostrzeńca. Maddie była widziana w jednych z najbardziej ekskluzywnych butików i domów towarowych w stolicy Anglii. Jestem pewna, że w przyszły piątek ponownie nas zachwyci swoją stylizacją. 

Svenskdam

Jak zostało potwierdzone, księżniczka wraz z mężem pojawi się na chrzcie księcia Oscara, nie wiadomo nic o obecności ich dzieci. Rodzina książęca zostanie w Szwecji, aż do obchodów Święta Narodowego. Jak podała rzeczniczka dworu w między czasie małżonkowie odbędą pewne oficjalne zaangażowania. Christopher jednak nie pojawi soe 6 czerwca na uroczystościach z okazji Święta Narodowego z powodu zaworowych zobowiązań, których nie może przełożyć.

Expressen 


Madeleine miała na sobie kurtkę Iro, a na ramieniu nosiła torebkę Chloé.

26 komentarzy

 1. Madeleine jest śliczna :* Już się nie mogę doczekać jej stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać stylizacji Maddie! Na pewno zachwyci
  Kiedy podasz wiecej informacji na temat spotkania? Tzn jakis termin?

  OdpowiedzUsuń
 3. Madeleine, jak zwykle pięknie się prezentuje :) Mam nadzieję, że tym razem nas nie zawiedzie i jej dzieci pojawią się na obchodach Święta Narodowego :) Możliwe też, że Alexander zostanie wtedy zaprezentowany Szwedom, tak jak to było w przypadku Leonore :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Madeleine, jak zwykle pięknie się prezentuje :) Mam nadzieję, że tym razem nas nie zawiedzie i jej dzieci pojawią się na obchodach Święta Narodowego :) Możliwe też, że Alexander zostanie wtedy zaprezentowany Szwedom, tak jak to było w przypadku Leonore :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kim są te dwie kobiety, które towarzyszą Madeleine?
  Mam nadzieję, że na chrzcie Oscara zobaczymy zarówno Leonore, jak i Nicolasa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maddie była z jedną kobietą, ta którą widać na pierwszym zdjęciu. Nie wiadomości, kto to jest.

   Usuń
 6. Sofia jest wprost niesamowita!!!!!!!!
  wyjście dziś, koleje za tydzień, potem 2.06 z CP i święto narodowe 06.06
  Ona jest niesamowita, nie jest następczynią tronu, a ma więcej wyjść niż Vic w tym momencie po porodzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat taki okres, oba spotkania mają związek z Sophiahemmet i Sofia nie może ich przełożyć. Victoria będzie miała znacznie więcej obowiązków w czerwcu, takich, których nie będzie mogła przesunąć (tak jak teraz Sofia), np. wręczenie nagród Astrid Lindgren czy powiedzenia rządu, spotkanie muzeum Nordyckiego, wręczenie Polar Music Prize. Sofia prawdopodobnie w czerwcu będzie miała mniej spotkań, możliwe, że w cale, pomijając zapowiedziane juz spotkanie zarządu fundacji książęcej pary. Wyjść w terenie najprawdopodobniej przed wakacjami (oprócz chrztu i Święta Narodowego) nie będzie mieć. Jak wiadomo karmi piersią i kiedy ma spotkania na Zamku Królewskim Alex jest cały czas w pokoju obok i może szybko do niego pójść. Godzina dzisiejszego spotkania została podobno specjalnie dostosowana do Sofii, a raczej Alexandra. 26 maja Sofia praktycznie pierwszy raz zostawi synka na dużej z tatą.

   Usuń
  2. Ja wszystko rozumiem, chodzi o sam fakt, że jednak to robi.
   Rozumiem patronat, ale zawsze mogła by powiedzieć "sorry, zrozumcie, 4 tygodnie temu urodziłam, karmię piersią, nie czuję się na siłach, itd. ...." i jak sądzę nikt nie był by do niej większej pretensji

   Usuń
  3. Oczywiście, ale jak widać zarówno Alex jak i Sofia czują się dobrze, a Sofia i Carl Philip zdecydowali, że nic się nie stanie jeśli mama wyjdzie na półtorej godzinki z domu, zapewne po karmieniu kiedy dziecko smacznie śpi. Nie chodziło mi o to, że nie może odwołać swojej obecności, tylko o to, że nie może jej przesunąć jak na przykład wizyty w szkole czy muzeum. Nie przesadzajmy z tym, ze Sofia ma tak dużo wyjść. Te które jak dotąd odbyła były bardzo wysokie ranga, czyli urodziny króla i powitanie Prezydenta (oba na Zamku Królewskim) oraz sobotnia audjencja (również Zamek Królewski) Alex był cały czas obok, a Sofii nie było przy nim góra dwie godziny i w każdej chwili do niego zajrzeć.

   Usuń
  4. Vicotora pojawila się maju publicznie trzy razy, a Sofia dwa ;) Vic mimio wszystko ma więcej wyjść. Po prostu Sofia miała jedno w ostatnim tygodniu a Victoria nie. Rozumiem, gdyby Sofia powitała prezydenta, poszła na bankiet i następnego dnia na kolejny lunch, wtedy w pełni rozumiem krytykę, ale dwie godzinki raz w tygodniu, czy góra dwa razy (a tak jeszczenie było), to nie jest dużo. To tyle samo, co w naszym przypadku na przykład wyjście na dłuższe zakupy bez dziecka.

   Usuń
  5. a mnie chodziło od początku o to, że ma takich wyjść więcej niż Vic w tym samym czasie po porodzie

   Usuń
  6. Powtórzę to co napisałam wyżej, akurat taki okres. Król nie może przecież świętować dwa razy do roku swoich urodzin, tylko po to żeby wyjścia Sofii i Victorii byly po równo, a wizyta Prezydenta została zaplaz prawie z rocznym wyprzedzeniem. W marcu ani na początku kwietnia nie bylo żadnych ważnych wydarzeń, pomijając wizytę sekretarza Generalnego ONZ, na której Victoria oczywiście była. Koniec kwietnia, maj i czerwiec to zawsze najbardziej intensywne miesiące dla SRK i to się od lat nie zmienia. W maju najczęściej odbywają się wizyty państwowe,a w czerwcu szereg ceremonii wręczeń najróżniejszych nagród. Victoria jeszcze swoje nadrobi z nawiązką, a Sofia odpocznie z dzieckiem.

   Usuń
  7. Nie rozumiem, czy to naprawdę jest dla Was takie ważne ile która miała wyjść. Trzeba się cieszyć z tego, że coś robią po mimo niemowlaków w domu.

   Usuń
  8. a ja mam wrażenie, że co poniektórzy są przewrażliwieni na punkcie Vic - nic złego napisać o niej nie można, w żadnym porównaniu gorzej wypaść nie może od kogokolwiek
   lubię ją i doceniam co robi, ale Sofia też się wyróżnia i chyba o to chodziło Anonimowi, który rozpoczął tą dyskusję (że nie musi, bo jednak w kolejce do tronu jest już daleko)

   Usuń
  9. Może i tak, ale to niech ładnie pochwali, że ładnie się angażuje, a nie wylicza ile była ta a ile tamta. Tego anonima to z kalkulatorem sobie wyobrażam :)

   Usuń
  10. Przeglądałam ostatnio bloga o rodzinie królewskiej w Anglii, tam się dzieje to samo, ta wyszła tyle, ta tyle, a tamta w ogóle. Ba był nawet komentarz nawiązujący do Szwecji :-)

   Usuń
 7. Fajnie by było, gdybyśmy zobaczyli Leonore i Nicolasa. Myślę, że Leonore będzie na chrzcie

  OdpowiedzUsuń
 8. Marleno chciałam się cibie spytać kiedy termin spotkania? Trzeba by już teraz podać ten termin bo większość osób ma już zarezerwowane wakacje lub wlansie będzie je rezerwować. Każdy prawie w wakacje wyjeżdża, a sądzę że większość osób będzie chciała jechać na spotkanie ale jeszcze trochę i 3\4 ludzi nie będzie mogło jechać bo już wcześniej na ten termin sobie zaplanuja..A to wakacje i też dużo osób wyjeżdża za granicę i niewiadomo kiedy sobie je zarezerwować bo termin spotkania jeszcze nie ustalony.. sądzę że to osttania chwila zanim zacznie się duże wakacyjne planowanie na podanie terminu spotkania ..
  Pozdrawiam Aniela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, wszystko mam pod kontrolą. Najppznej na początku przyszłego roku będę ustalać datę na grupie na fb. Jesli ktoś mnie a tam konta, proszę o napisanie maila. Ale spokojnie nie ma pośpiechu, o wszystkim na bieżąco będę informować.

   Usuń
  2. Super. Ale chyba źle zrozumiałam. To spotkanie jest w te wakacje? Teraz w lipcu? A na początku czerwca ustalimy termin?

   Usuń
  3. Spotkanie będzie miało miejsce w pierwszej połowie lipca :) mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wstępnie uda się wybrać datę spotkania.

   Usuń
 9. Już nie mogę się doczekać stylizacji Księżniczki Madeleine na pewno będzie wyglądać pięknie i mam nadzieję że na chrzcinach księcia Oskara zobaczymy Leonore i Nicolasa.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe jak będzie wyglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie mogę uwierzyć, że chrzciny już za tydzień :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.