Pierwsze oficjalne wyjście Leonore!! + Więcej

2016/05/24

Tumblr 

Dzisiaj rano media podały wspaniałą informację, wreszcie zobaczymy księżniczkę Leonore! Nie będzie to byle jaka okazja. Dziewczynka wraz z rodzicami odwiedzi Gotlandię, prowincję, której patronuje od dnia ogłoszenia imion. Wizyta została zapowiedziana na piątek 3 czerwca, czyli koniec przyszłego tygodnia. Będzie to debiut dwu-letniej księżniczki w królewskich obowiązkach. W programie wizyty ma znaleźć się spotkanie z Haidi, żrebiem podarowanym księżniczce z okazji chrztu.
Leonore jest teraz w tym samym wieku, co Estelle, kiedy w maju 2014 roku debiutowała w Östergotland otwierając szlak bajki swojego imienia.

Tumblr


Jak poinformowały szwedzkie media, Madeleine i Chris wynajęli pośrednika nieruchomości gwiazd, Frederika Eklund, w celu sprzedania swojego nowojorskiego apartamentu na Manhattanie. Eklund współpracował m.in. z Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker czy Danielem Craige. Apartament kosztuje 1999000$ jak czytamy na stronie:

Ten niezwykły dom na Touraine jest okazją do doświadczenia luksusowego na Upper East Side raz w życiu. Ten rzadki apartament z jedną sypialnia i jedna łazienką oferuje nie tylko lokalizację w 5-gwiazdkowym hotelu, ale jest uosobieniem luksusu 5-gwiazdkowego budynku. W środku oferuje niestandardowe szafu i podłogi z białego marmuru. Pięknie zaprojektowana, oddzielona kuchnia oferuje szafki Millwork, włoskie blaty z marmuru Calacatta, urządzenia Gaggenau i lodówkę Sub Zero. Kapitana łazienka jest kompletna z osprzętem wodociągowym, szafkami Millwork i pięknym włoskim marmurem Calacatta. Bogaddkmu to również wysokie sufity i dębowe podłogi w jodełkę. Ten dom oferuje również wygodę miejscowej pralni i suszarni. Touraine to luksusowy ośrodek z 24-godzinnym serwisem, portierem i usługami konsjerża, biblioteką, tradycyjną winiarnią, centrum fitness i tarasem krajobrazym na dachu z kominkiem na świeżym powietrzu.

Obecnie stylistyka jest zupełnie inna, niż wtedy, gdy Madeleine i Christopher próbowali samodzielnie sprzedać apartament. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj - KLIK.

10 komentarzy

 1. Super co za wspaniała wiadomość :) Już się nie mogę doczekać 3 czerwca.
  Uwielbiam dzieci Maddie. Oby Leonore i Nicolas na chrzcicach.
  Wspaniały dom, cudowny wręcz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam z niecierpliwością! Też liczę na to, że Madeleine zdecyduje się zabrać dzieci na chrzciny Oscara, ale raczej weźmie tylko Leonore.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że będzie jak z Estelle na tym wyjściu :) świetny pomysł

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale mnie ucieszyła ta wiadomość :) Uwielbiam Leonore.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, tez się nie mogę doczekać 3 czerwca :) i oczywiście chrzcin tez :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna wiadomość już nie mogę się doczekać pierwszego oficjalnego wyjścia księżniczki Leonore.Ja również mam nadzieję,że zobaczymy na chrzcinach księcia Oskara dzieci księżniczki Madeleine Leonore i Nicolasa.Mam jeszcze cichą nadzieję,że w Dniu Święta Narodowego zobaczymy dzieci Estelle,Leonore i Nicolasa.Danka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Estelle zobaczymy na pewno na nowym oficjalnym zdjęciu i na paradzie do Skansen. Mam ogromną nadzieję, że w tym roku Madeleine na paradę zabierze ze sobą Leonore, liczyłam na to już w zeszłym roku. Chciałabym zobaczyć obie kuzynki razem w strojach ludowych.

   Usuń
  2. Ja również chciałabym zobaczyć Estelle i Leonore w stroju ludowym:)Danka

   Usuń
 7. Mała Leonore a raczej już nie taka mała jest słodka :) sliczne dziecko już się nie mogę doczekać jej wyjścia.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.