Sobotnie spotkanie książęcej pary

2016/05/16

Instagram


Po sobotnim spotkaniu z Jeffrey'em Katzenbergiem (razem z nim na zdjęciu wyżej), książęca para nie zakończyła swoich obowiązków. Okazuje się, że spotkała się jeszcze z Rogerem Lundgrenem, szwedzkim pisarzem, specjalizującym się w tematach Szwedzkiej monarchii! Autor podzielił się na swoim instagramie zdjęciem książęcej pary i podpisał je "Dzisiaj na Zamku Królewskim pracuje z księciem Carlem Philipem i księżną Sofią". Zdradził także, że miał okazję poznać księcia Alexandra! Jako autor zadebiutował w 2007 roku wydając biografię księżnej Sybilli, w 2010 roku wydał Vårt Bröllop - oficjalną książkę  ze ślubu Victorii i Daniela. Trzy lata późnej, z okazji 70 urodzin królowej Silvii, jej biografię opierającą się przede wszystkim na wywiadach z królewską małżonką. Roger w związku ze swoją pracą jako ekspert królewski ma szansę do częstych spotkań z członkami rodziny królewskiej. Obecnie jego praca opiera się na redagowaniu artykułów do Kungliga Magasinet. W sobotę przedstawił Jeffrey'a Katzenberga książęcej parze, a późnej spotkał się z Carlem Philipem, księżną Sofią i księciem Alexandrem bardziej prywatnie.

Instagram

7 komentarzy

 1. pracowita z niej osóbka
  P.S. zmieścić się w sukienkę sprzed ciąży - 4 tygodnie po porodzie - tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeraża mnie presja której poddawane są młode matki, która szybciej wróci do pracy po porodzie, która szybciej pokaże się publicznie. Pierwsze tygodnie powinny być dla matki i dziecka czasem "świętym". Zresztą ktoś mądry wymyślił urlopy macierzyńskie, nie bez powodu.Rozumiem że każda kobieta jest inna i ma inne potrzeby, a dziecku nic się nie stanie jak zostanie dzień z nianią. Ale trochę niesprawiedliwe jest pisanie ciągle że Sofia jest taka pracowita bo odbyła spotkanie jedno czy drugie a inna kobieta czy księżna która przez pierwszy miesiąc zajmuje się tylko dzieckiem to powinna się wstydzić, to jest dla mnie ta presja. Żeby była jasność nie krytykuję Sofii ze chce pracować, jedynie takie generalizowanie i łatwe przypinanie łatek mnie drażni.

   Usuń
 2. Fajnie, że facet pisze książki w oparciu o rozmowy z członkami rodziny królewskiej, a nie o plotki czy pogłoski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodaj linka do zdjęcia, na którym Sofia założyła tę sukienkę pierwszy raz...
  Nie kojarzę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://swedish-princesses.blogspot.com/2015/08/ostatnie-spotkania-szwedzkiej-rodziny.html

   Usuń
 4. CP maluszek.
  Małe słodkie Tamagotchi:)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.