Swedish Princesses Blog na YouTube - Prince Carl Philip and Princess Sofia of Sweden

2016/05/06


Powstaje nowy blog poświęcony rodziną królewskim,postanowiła go założyć moja dobra koleżanka, jeśli ktoś chciałby do niej dołączyć i wraz z nią tworzyć coś zupełnie innego niż dotąd a ściśle związanego z naszą pasją do rodzin królewskich zapraszam do kontaktu z nią na - pati1449@tlen.pl 

***

Zapraszam także do dołączenia do grupy na Facebooku - Królewscy Fani i Blogerzy - KLIK. Tam najszybciej znajdziecie pierwsze informacje o Naszym spotkaniu w Łodzi :) 

26 komentarzy

 1. Piękny filmik, piękna muzyka no i przedewszystkim piękna para :*
  Ta miłość aż od nich bije, niby drobne gęsty a znaczą tak wiele.
  Nawet na tym filmiku widać, że Sofia ma dobre relacje z Maddie. Widać, że będą/są wspaniałymi rodzicami :* Teraz tylko czekam na okazje do zobaczenia małego Alexandra i CyS w roli rodziców :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślisz że zobaczymy Alexandra na chrzcinach Oskara? Jak myślisz kiedy będzie go można zobaczyć? Jakieś nowe zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię, że pokażą go na, chrzcinach Oscara, nie będzie ku temu okazji, na mszę go przecież nie zabiorą, a na balkonie rodzina królewska się nie pojawi. Pierwsza sesja / drugie zdjęcie wydawane jest zazwyczaj około miesiąca po narodzinach, więc może w przyszłym tygodniu coś pokażą. A kiedy go zobaczymy? Może zaprezentują go jak Leonore w 2014 podczas Święta Narodowego, 6 czerwca :)

   Usuń
  2. Ja obstawiam Święto Narodowe!

   Usuń
  3. ja myślę, że na chrzciny mogą go wziąć, zwłaszcza jeśli to są godziny jego drzemki, zresztą mają swobodne podejście do obecności dzieci na chrzcinach - uroczystościach rodzinnych, więc jakby co oddadzą go pod opiekę niani w trakcie mszy (tak jak Leonor "zniknęła" w trakcie chrztu brata

   Usuń
 3. Przy okazji tego nagrania przypomniało mi się takie z Project Playground, jak Sofia mówi po szwedzku... Masz do niego link?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to?

   https://youtu.be/AIrvG83KdAs

   Usuń
  2. Przepraszam najmocniej, wprowadziłam w błąd. Chodziło mi o filmik w języku ANGIELSKIM. Sofia i Frida mówią po angielsku, a później Sofia tańczy z dzieciaczkami z PP:)

   Usuń
  3. Czyli to :) https://youtu.be/0WEjRqAzdYw

   Usuń
 4. Skąd masz takie rzadkie zdjęcia z PP?
  Karolina Joanna

  OdpowiedzUsuń
 5. Co Sofia robi jak ją pokazują z grupką i ona tak przechodzi koło nich z ręką?

  OdpowiedzUsuń
 6. W Szwecji jest więcej jasnowłosych czy ciemnowłosych? Zawsze myślałam, że jasno-, ale patrząc na SRK nie wiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z tym jest różnie, osobiście wydaje mi się, że więcej brunetów. Nie zapominajmy, że założyciel dynastii był Francuzem, a pierwszymi Szwedami (z dziada pradziada) w rodzinie są Daniel i Sofia :}

   Usuń
  2. W SRK więcej ciemnych, ale ogólnie?

   Usuń
  3. Chodziło mi ogólnie o Szwecję:)

   Usuń
  4. A Estelle i Leonore to po kim blondynki?

   Usuń
 7. Piękny filmik,w bardzo ciekawy sposób to wszystko połączyłaś.
  Brawo Ty :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam fb z uwagi na rodzaj wykonywanej pracy. Jak mogę się skontaktować w sprawie spotkania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie informacje znajdą się również na blgpu, będziesz się mogła że mną skontaktować mailowo :)

   Usuń
 9. Miałam już w niedzielę napisać jak bardzo podoba mi się informacja o tobie pod koniec posta i już szczególnie na dole te fotki z instagrama. Iza miała podobne informacje o autorce u siebie, ale u ciebie jeszcze bardziej mi się podoba. Jestem szabloniarką i widzę, że idziesz na równi z trendami, blog robi się coraz bardziej minimalistyczny.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety email nie działa :( próbowałam z 2 kont i każda skrzynka go odrzuca :( jak można się inaczej skontaktować z tą Twoją koleżanką?
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj na ten, różni się jedną liczbą w adresie :)

   pati1449@tlen.pl

   Usuń
 11. Piękna piosenka.Jak się nazywa?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.