Victoria, Estelle i Oscar na wycieczce statkiem

2016/05/16

Expressen /Victoria pozuje do zdjęcia


Minioną sobotę księżniczka Victoria spędziła z dziećmi na Archipelagu w Sztokholmie, gdzie rodzina wybrała się na wiosenną wycieczkę statkiem. Takie wyprawy są bardzo popularne wśród rodzin z dziećmi, w pobliżu znajduje się kilka oaz i wysp, na których dzieci mogą znaleźć wiele atrakcji. Książęca rodzina zdecydowała się na wycieczkę w porze lunchu i obiad w restauracji Utö Värdshus.


Expressen

 Victoria i Estelle siedziały przy jednym z mniejszych stolików w restauracji, a książę Oscar smacznie spał w wózeczku, kiedy budził się Victoria brała go na ręce. Następczyni Tronu zdecydowała się na sandacza smażonego na maśle i szparagi, a Estelle zajadała naleśniki z dżemem i śmietaną. Mała księżniczka zwiedziła gospodę i z ogromnym zaciekawieniem podeszła do psa jednego z gości i przywitała się z nim. Po obiedzie rodzina udała się jeszcze na krótki spacer po archipelagu i wróciła do domu.

3 komentarze

 1. Ciekawe, kto zdradził, co Victoria i Estelle jadły

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym samym pomyślałam, przecież to ich prywatna sprawa i nie powinni ...

   Usuń
 2. Musieli spędzić wspaniały dzień :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.