3 rocznica ślubu Madeleine i Christophera

2016/06/08


Czas nieubłaganie płynie, trudno uwierzyć, że już trzy lata mijają od tego niesamowitego ślubu! Z tej okazji zapraszam do obejrzenia powyższego filmiku i lektury na temat ślubu - KLIK.

Szwedzkie śluby są zdecydowanie moimi ulubionymi, dzięki naturalności i miłości jaka bije od nowożeńców i rodziny królewskiej. Każdy z trzech książęcych ślubów, ostatnich sześciu lat, jest szczególny i sam w swoim rodzaju. W tym roku para królewska świętować będzie 40 rocznicę ślubu! W międzyczasie minie rok od ślubu Sofii i Carla Philipa, osobiście czuje jakby to było wczoraj. W związku z rocznicami czeka na Was kilka wspaniałych postów w przeciągu całego miesiąca i wiele niespodzianek przygotowanych przeze mnie i Partycję. Tymczasem idę powrócić wspomnieniami do książęcego ślubu i obejrzeć go po raz tysięczny :)

rarelady.se


A Wy oglądaliście ślub Madeleine i Christophera na żywo? Macie związane z nim jakieś wspomnienia?

***

16 lipca odbędzie się spotkanie królewskich fanów i blogerów w Łodzi! Jeśli ktoś ma ochotę poznać mnie i kilka innych blogerek, serdecznie zapraszamy! Więcej informacji już niedługo, na grupie na Facebook'u, jeśli ktoś nie może się kontaktować przez social media, proszę o kontakt mailowy. Jeśli są zajnterowanie, którym odpowiadać będzie miejsce a nie data i tak proszę o kontakt, zaradzimy coś :)

17 komentarzy

 1. Maddie była najpiękniejszą panną młodą. Trudno się dziwić Chrisowi, że wzruszył się gdy ją zobaczył. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem Madeleine była najpiękniesza panna młoda

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzałam już milion razy i wciąż się wzruszam :) Piękny ślub, najpiękniejsza panna młoda! Madeleine była (i jest) cudowna. Niech żyją szczęśliwie i obchodzą kolejne rocznice ślubu. Wszystkiego najlepszego dla nich!

  OdpowiedzUsuń
 4. To już 3 lata? Strasznie szybko zleciało..najbardziej wzruszający moment to wejście Maddie i śpiew dzieci. Choć oglądałam już go wiele razy to dzisiaj z chęcią obejrzę ponownie.:) Rocznice trzeba świętwać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, że najbardziej wzruszającym momentem jest wejście Madeleine i śpiew dzieci, a przy tym wyraźnie wzruszony Chris <3

   Usuń
 5. Rzeczywiście czas strasznie szybko leci. Trudno uwierzyć, że to już 3 lata i dwoje dzieci później

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze z ogromną przyjemnością oglądam zdjęcia z ich ślubu. Widać, że się kochają

  OdpowiedzUsuń
 7. akurat będę na urlopie w tym czasie więc chętnie przyjadę ! z warszawy do Łodzi niedaleko.
  btw jaka to grupa na fb?

  OdpowiedzUsuń
 8. jeden z moich ulubionych królewskich ślubów :) Madeleine pięknie wyglądała tego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny ślub. Nie mam związanych z nim specjalnych wspomnień, ale z przyjemnością do niego wracam...

  OdpowiedzUsuń
 10. Aż trudno uwierzyć, że to już 3 lata. Albo że zaraz minie rok od ślubu Carla i Sofii. Mam wrażenie, jakby to było wczoraj, a tu już Alexander zdążył się urodzić i zbliża się jego chrzest :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Maddeline była/jest dla mnie najpiękniejszą panią młodą w rodzinach królewskich. Zachwyciła mnie jej cała stylizacja. Dla mnie jej sukienka też wygrywa jeśli chodzi o ranking sukien ślubych w rodzinach królewskich. Dla mnie najpiękniejszy ślub i piękna kochająca się para młoda. Dla mnie uroczym momentem był to gdy Chris pomylił kolejnośc imion Maddie :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy to prawda że Madeleine przebrała się na weselu w suknie matki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W tym poście znalazł się link do całej serii o ślubie Madeleine i Christophera. Znajdziesz tam wszystko na tematy z tym związane ;)

   Usuń
 13. Dla mnie ślub Madeleine i Chrisa jest najpiękniejszym ślubem królewskim jaki oglądałam jak tylko pannę młodą zobaczyłam nie mogłam oderwać od niej spojrzenia więc nie dziwię się wzruszeniom Chrisa.oczywiście oglądałam na żywo:)
  Danka

  OdpowiedzUsuń
 14. To zdecydowanie jeden z moich ulubionych ślubów. Przebija go tyko ślub Victorii i Daniela, który był pierwszym ślubem Królewskim, który oglądałam, wszystko tam było idealne i robiło takie imponujące, romantyczne wrażenie. A slub Maddie i Chrisa, uwielbiam te momenty w których uśmiechają się do siebie, albo Chris całuje Madeleine w policzek. Zdecydowanie śluby Vic i Maddie są moimi ulubionymi.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dla mnie wygrywa ślub Maddie może dlatego, że był moim pierwszym ślubem królewskim jaki oglądałam,.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.