Daniel i Oscar na spacerze + kiedy zobaczymy Victorię?

2016/06/10

Iltalehti


W ostatni wtorek książę Daniel został zauważony z synkiem na spacerze w parku nieopodal Pałacu Haga. Książę z całą pewnością nie zwracał na siebie większej uwagi w szortach, czapce z daszkiem i z słuchawkami na uszach. Jak często donosi prasa i zwykli ludzie na social mediach rodzina regularnie wybiera się na takie spacery i cieszy prywatnością w Solnej, gdzie wszyscy traktują ich jak zwykłych sąsiadów i przyzwyczajeni są do robienia zakupów przez przyszłą królową lub jej męża, czy mijania książęcej rodziny na spacerze. 

Iltalehti 
Przyszły tydzień ponownie da nam kilka okazji do zobaczenia Victorii! W poniedziałek i wtorek księżniczka, jak co roku, pojawi się na EAT Forum w Sztokholmie. Na miejscu będzie również norweska księżna Mette-Marit. Z kolei w czwartek wraz z resztą rodziny weźmie udział we wręczeniu Polar Music Prize! Jak na razie są to jedyne zaangażowania Victorii na ten miesiąc. Księcia Oscara (i jego starszą siostrę) będziemy mogli zobaczyć na żywo ponownie już za miesiąc (14 lipca) podczas Victoriadagen. Z kolei w poniedziałek Daniel uda się do Francji. Jak poinformował dwór książę będzie wspierał szwedzką reprezentację podczas pierwszego meczu EURO 2016 pomiędzy  Szwecją a Irlandią.Księżniczka Estelle podbija serca nawet dorosłych mężczyzn! W ubiegłym miesiącu reprezentant San Marino na tegorocznej Eurowizji zdradził, że jest ogromnym fanem Estelle od kiedy zobaczył po raz pierwszy zdjęcie małej księżniczki.

8 komentarzy

 1. no nie wiem ale te skarpetki??...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czepiasz się

   Usuń
  2. a co ma założyć do pełnych, sportowych butów?

   Usuń
 2. Daniel mógł nie wyciągać tak tych skarpetek albo ubrać stopki. Okropnie to wygląda xD
  Estelle jest tak słodkim dzieckiem, że chyba nie ma osoby, która by jej nie lubiła :)

  BTW. Piosenka San Marino była słaba ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Estelle kiedyś będzie podbijać męskie serca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem co się tak tych skarpet czepiacie,niech każdy nosi takie w jakich mu wygodnie, a Daniel nie był na spotkaniu oficjalnym tylko prywatnie sobie spacerował.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ubrał jakie mu pasowało i tyle. Śmieszą mnie ludzie, którzy np biegają i mają wszystko tak dopasowane żeby czasem nie było faux pas... o kobietach biegających w pełnym makijażu nie wspomnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Buty Dabiela, są łudząco podobne do tych projektu Kanye West'a YEEZY 350/750 :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.