Estelle z tatą w Kolmården

2016/06/22Wczoraj księżniczka Estelle została zauważona ze swoim tatą, księciem Danielem w Kolmården w Norrkoping. Kolmården to miejsce pełne doświadczeń dla wszystkich grup wiekowych. Zwiedzający znajdą tam zarówno kolejki górskie, safari, uzdrowisko ze SPA i niesamowity Hotel. A przede wszystkim największy w Skandynawii ogród zoologiczny, który wczodaj zdecydowali się zwiedzić Daniel i Estelle.

tlss.ee
Kungahuset 

W Zoo znajduje się 600 zwierząt, a w tym słonie króla Karola Gustawa, które (jak twierdzą świadkowie) poznała wczoraj mała księżniczka. Jednak to małpki najbardziej zachwyciły Estelle, może odziedziczyła miłość do nich po swojej babci?

Tata i córka spędzili tam niemal cały dzień, zwiedzając i podjadając popcorn. Estelle z całą pewnością była zachwycona Kolmården, jak wiadomo kilka razy odwiedziła już Skansen w Sztokholmie, raz z mamą i dziadkiem, wówczas zrobiono piękną sesje zdjęciową, a wcześniej z mamą na wystawie żab i ropuch. Jednak to ośrodek w Norrkoping robi o wiele większe wrażenie.

Tymczasem do Victoriadagen zostały tylko 22 dni!! Zobaczymy na nim ponownie Estelle i po raz pierwszy Oscara! A podczas wieczornego koncertu księżniczkę Madeleine i Christophera O'Neill oraz księcia Carla Philipa i księżną Sofię. Jesteście gotowi na zdjęcia jak z 2012 roku?

Zimbio 

11 komentarzy

 1. Mam nadzieję, że takie fotki zobaczymy :) Estelle musiała się świetnie bawić, może przez takie wizyty pokocha naturę ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria z rodziną są na wakacjach w Turcji!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj pojawiły się takie informacje. Ale okazały się nie prawdziwe. Mieli być w Turcji od poniedziałku wieczorem. A wczoraj kilka osób widziało Daniela i Estelle w Kolmården, jest nawet zdjęcie księcia. Według plotek tureckiej prasy do Turcji polecieli Victoria i Daniela z córką (pominę fakt, że według nich ma ona 6 lat i nazywa się Emma). Daniel i Victoria w żadnym wypadku nie zostawiliby synka w Szwecji z nianią na kilka dni, a sądząc po doniesieniach tureckiej prasy tak miałoby być.

   Usuń
  2. Opublikowali nawet rzekome zdjęcia Daniela na statku, cała wizyta jest szczegółowo opisana. Ciekawe kogo obfotografowali :)

   Usuń
  3. Widziałam te zdjęcia wczoraj. Jest ich masa (ktoś wstawił link niżej) ale jakoś na żadnym nie rozpoznałam Daniela już wczoraj. Zresztą bardziej wiarygodne (no i przede wszystkim prawdziwe) jest zrobione zdjęcie wczoraj pod Kolmården:

   https://www.instagram.com/p/BG8eV11GXIg/

   Usuń
 3. a to ciekawe
  http://www.newmyroyals.com/2016/06/princess-victoria-and-prince-daniel-in.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też trafiłam na ten post, ale nigdzie nie dostrzegłem mężczyzny podobnego do Daniela, ani tym bardziej nie widziałam Victorii czy Estelle

   Usuń
 4. a są zdjęcia potwierdzające ich wizytę w Kolmarden?

  OdpowiedzUsuń
 5. W Turcji to nie oni. Na żadnym nie widać ami Victorii, ami tym bardziej Estelle, a wśród mężczyzn żaden nie jest nawet trochę podobny do Daniela.

  Zresztą Marlena przed dodaniem posta z pewnością wszystko dokładnie sprawdziła i nie wprowadziłaby nas w błąd. Na Twitterze są Tweety na temat Estelle w Zoo z wczoraj i jest zdjęcie Daniela, które Marlena wstawiła w komentarzu. Turecka prasa szuka sensacji, szkoda, tylko, że inne blogerki ślepo za tym idą,jak ta z Newmyroyals.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście urodziny Victorii zbliżają się wielkimi krokami. Mam nadzieję na ładne zdjęcia całej rodziny

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.