Aktualizacja: Księżna Sofia na wręczeniu dyplomów Sophiahemmet!

2016/06/14


Na krótko przed godziną 17:00 księżna Sofia przybyła na wręczenie dyplomów ukończenia szkoły pielęgniarskiej Sophiahemmet. Księżna bardzo zaangażowała się w swój patronat objęty wraz z początkiem tego roku i regularnie uczestniczy w spotkaniach i uroczystościach związanych z Sophiahemmet pomimo urlopu macierzyńskiego.


Podczas popołudniowej ceremonii Sofia wręczyła dyplomy osobom, które ukończyły szkołę pielęgniarską przynależącą do szpitala Sophiahemmet.


Sofia wybrała dzisiaj sukienkę noszoną w ubiegłym roku podczas powitania Prezydenta Indii w Szwecji.


34 komentarze

 1. Sofia wygląda perfekcyjnie.Rewelacyjna figura zwłaszcza że od porodu mineło około 1,5 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie wyglądała, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sofia wygląda wspaniale widać że promienieje

  OdpowiedzUsuń
 4. Sofia wygląda fenomenalnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe co zrobiła, że tak szybko wróciła do swojej figury :) Świetnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niektóre kobiety tak mają :)
   ja muszę kontrolować wszystko co jem i ćwiczyć, by utrzymać wagę, a moja siostra je podwójne porcje, mnóstwo słodkiego, nie rusza się, a wagę ma tą samą co w liceum - i gdzie tu sprawiedliwość?

   Usuń
  2. Dokładnie, mi też nie jest łatwo. Strach myśleć, co by było po ciąży. Wolę nie wiedzieć :)

   Usuń
  3. właśnie, Sofia ma to szczęście, że szybko wróciła do wagi/figury sprzed ciąży, Vic troszke wolniej, ale obie już noszą ciuchy sprzed ciąży,
   natomiast Maddie wracała wolniej do figury, dopiero teraz, rok po porodzie ma tą figurę co podczas swojego ślubu - ale ona mi się w tym właśnie podoba - pokazał, że jest taka jak wiele z nas

   Usuń
  4. Sofia zawsze była bardzo chuda. Dziwne po kim to ma, bo babcia, mama i starsza siostra raczej z tych "pełniejszych"...

   Usuń
  5. starsza siostra też pulchniejsza? serio? na bank żadna z sióstr nie nosi większego rozmiaru niż 38

   Usuń
 6. Wygląda świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Sofia wygląda ślicznie, wcale nie widać po niej, że dwa miesiące temu urodziła :) Mały pewnie nie daje rodzicom w kość :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj,
  Czy mogłabys kiedys napisać jak księżniczki dbają o urodę? Jakich kosmetyków uzywają ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli znajdę takie informacje to taki post się pojawi:)

   Usuń
 9. Przekopiuj zdjecia z newmyroyals. Te nie otwieraja sie w wersji mobilnej i sa popisane
  Nie publikuj tego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ale nie musicie mi mówić co mam robić :) zdjęcia jak najbardziej działają również w wersji mobilnej (właśnie pisze z telefonu i zdjęcia się wyświetlają bez problemu). Dozwolone jest ich publikowanie za pomocą kodu osadzenia, tak jak to robie ja. Jest to jak najbardziej zgodne z prawem :)

   Usuń
  2. Nie twierdze, że coś jest niezgodne z prawem. Po prostu mi w wersji mobilnej to nie wyświetla i chciałam zwrócić ci na to uwagę, abyś była jeszcze lepsza w tym co robisz;)

   Usuń
 10. Kim jest kobieta siedząca obok Sofii?
  Dyplomy wręczane były wczoraj i w styczniu a co było pod koniec maja z Sophiahemmet?

  OdpowiedzUsuń
 11. Co oni wszyscy mają za kartki w rękach?

  Nie ma fotek jak wręcza jak w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia są przecież na blogu, wystarczy poszukać w archiwum. Blog uzupełniany jest regularnie, co chyba już zauważyliście.

   Usuń
  2. Zauważyliśmy to. Chodzi mi o to, że z tego spotkania nie ma zdjęć jak Sofia daje pielęgniarce dyplom.

   Usuń
  3. Aaa ;) myślę, że takie zdjęcia pojawią się w sieci najpóźniej do piątku. Tradycyjnie prasa, która została akredytowowana na uroczystość nie spieszy się z publikacją zdjęć.

   Usuń
  4. już takie są na stronie rodziny królewskiej i na newmyroyals

   Usuń
 12. Czy nie uważasz Marl, że za długo zwlekają z chrztem?

  Mogliby go zrobić przed wakacjami albo w trakcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście może się wydawać, że to trwa trochę długo, z drugiej jednak strony Alex nie ma jeszcze dwóch miesięcy, no chociaż to rzeczywiście dużo jak na ten moment. Obawiam się, że może się powtórzyć sytuacja jak u Nicolasa (czyli jeszcze poczekamy) i chrzest odbędzie się dopiero pod koniec sierpnia lub na początku września. Przed wakacjami, miałby tylko dwa miesiące, myślę też, że może chodzić o ilość skumulowanych uroczystości w jednym czasie i budżet. Księżniczka Madeleine została ochrzczona w sierpniu,wiec może? Osobiście wątpię, że będzie w lipcu, data byłaby juz podana. Skoro tak zwlekają to pewnie odbędzie się w sierpniu bądź wrześniu :(

   Usuń
  2. Zarówno Madeleine, jak i Nicholas urodzili się w czerwcu, więc dla nich chrzest w sierpniu/ wrześniu to nie jest tak późno, ale Alexander urodził się w kwietniu. Powinni wybrać koniec czerwca, początek lipca. Wrzesień jest stanowczo za późno. Jest możliwość chrztu w trakcie przerwy wakacyjnej?

   Usuń
  3. Nicolas został przecież ochrzczony w połowie października, czyli bardzo późno. Datę podano dopiero pod koniec sierpnia. Dlatego napisałam, że u Alexa sytuacja może się powtórzyć. Wyżej napisałam również, że gdyby chrzest planowano na lipiec data byłaby juz znana. Jako, że jest już połowa czerwca możemy się spodziewać chrztu najwcześniej w połowie sierpnia lub na początku września.

   Usuń
 13. Marlenko pytanie do ciebie. Wiem, że prowadzisz też bloga o Charlene...
  Kogo bardziej lubisz Sofię czy Charlene?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powodu studiów nie prowadzę juz bloga o Charlene :) ale nadal soe nią interesuje, chociaż niej niż przed laty. Sofię czy Charlene? Hmmm teraz zważywszy na Blog bardziej interesuje się Sofią,czy bardziej ją lubię od Charlene? Sama nie wiem, całkiem możliwe, że rzeczywiście Sofię lubię bardziej. Co by nie było obie bardzo lubię :)

   Usuń
 14. Sophiahemmet to uczenia państwowa, czy prywatna?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.