Aktualizacja:Księżniczka Victoria na EAT Forum

2016/06/13

Svenskdam


Dzisiaj rano księżniczka Victoria i Mette-Marit przybyły na EAT Forum w Sztokholmie. Przed godziną 10:00 przybyły do Hotelu Clarion na rozpoczęcie konferencji. Z kolei po południu, księżniczka Victoria wręczyła nagrodę w dziedzinie innowacji Gunhild Stordalen w wysokości 200 tysięcy szwedzkich koron królewskich.

Svenskdam 

Już jutro panie ponownie pojawią się na EAT Forum. Księżna Mette-Marit najprawdopodobniej dzisiejszą noc spędzi w Pałacu Haga. Tak jak przed kilkoma tygodniami zrobiła to księżniczka Martha Louise z mężem.

Svenskdam 
 

***

 

Na dzisiejszą okazję księżniczka wybrała nową sukienkę marki Mayla, torebka pochodzi od Valentino, kolczyki są dziełem marki Kreuger Jewellery, natomiast buty pochodzą od Malene Birger.9 komentarzy

 1. Victoria wygląda wspaniale!

  OdpowiedzUsuń
 2. Victoria wygląda pięknie w tej sukience.
  MM o dziwo też nawet dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Victoria wygląda bardzo ładnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie panie wyglądały super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Vic wygląda dzisiaj bardzo młodo! A te nogi! Tylko pozazdrościć takiej figury i nóg :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie podoba mi się stylizacja Victori.

  OdpowiedzUsuń
 7. Vicotria tak świeżo i młodo wygląda :) prezentuje się eraz lepiej niż przed ciążą :) slicznie wygląda, ciekawe co jutro.

  OdpowiedzUsuń
 8. Vitoria tak świeżo i młodo wygląda :) prezentuje się teraz lepiej niż przed ciążą :) ślicznie wygląda, ciekawe co jutro założy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podoba mi się sukienka Victorii

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.