Szwedzkie śluby królewskie

2016/06/12


Już za tydzień 40 rocznicę ślubu będą obchodzić król Karol Gustaw i królowa Silvia! Z tej okazji na blogu w przeciągu tygodnia pojawi się wiele ciekawych postów na temat pary królewskiej i królewskich ślubów w Szwecji!

Już teraz zapraszamy do obejrzenia powyższego filmiku i częstego zaglądania na bloga w przeciągu całego tygodnia. Czeka na Was wiele postów tematycznych, nowych filmików i dużo nowych zdjęć szwedzkich "księżniczek" z ich oficjalnych wyjść! 

Na koniec pytanie do każdego z Was! Który ślub jest Waszym ulubionym? Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze.

Dobrej nocy!

6 komentarzy

 1. Mój ulubiony t zdecydowanie ślub Victorii i Daniel, żaden in nie był tak i wzruszający! Widziałam go setki razy, ale nadal płaczę widząc Vic idaca do ołtarza, czy moment jak Victoria nakłada mężowi obrączkę i na zbliżeniu widać jak Danielowi trzęsą się ręce, a późnej ociera łzę, jak cały czas na siebie patrzą i trzymają się za ręce. Nadal wzrusza i rozczula mnie książę Frederik z Danii, który nie może powstrzymać łez, kiedy widzi jak Victoria idzie w kierunku Daniela nawa główną. Jak wszyscy royalsi patrzą na nich z taką radością i wzruszeniem. To była rodzinna uroczystość, gdzie członkowie różnych rodzin królewskich pokazali jak są ze sobą blisko, że traktują się jak rodzina i to było piękne. Mary, Mette-Marit i Maxima z chusteczkami i łzami w oczach czekające na tarasie Zamku. Król Filip z Belgii i księżniczka Beatrix z Holandii również ocierający łzy, wiwatujacy król Willem Alexnder. Czegoś takiego nigdy nie było i chyba już nie będzie. Po prostu najlepszy i najpiękniejszy ślub jaki widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie zauroczył ślub Sofii i Carla Philipa, te kwiaty, suknia Sofii tworzyły takie bajkowe wrażenie. No i piosenka jak opuszczali kościół, po prostu świetny wybór

  OdpowiedzUsuń
 3. mi się podobały wszystkie 3. każdy miał to coś. nie potrafię wybrać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam sie z Tobą, każdy z tych ślubów miał to coś. Wzruszyłam sie na wszystkich trzech, nie potrafie wybrać. Oglądając filmik znowu się popłakałam
   na fragmentach ze ślubu Victorii.

   Usuń
 4. Mi najbardziej podobał się ślub Madeleine i Chrisa. To jego wzruszenie gdy ją zobaczył. Uwielbiam ich.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi podobał sie najbardziej ślub Victori ,

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.