Tajemnicze spotkanie na Zamku Królewskim

2016/06/26

Instagram przez The Royals and I


Niespełna miesiąc temu, 29 maja, na terenie przyległym do Zamku Królewskiego turystom udało się sfotografować księżniczkę Victorię, księcia Carla Philipa i księżną Sofię wraz z synkiem w drodze do Zamku. Jak widać na zdjęciach wszyscy byli odświętnie ubrani. Jednak w oficjalnej agendzie dworu nie znalazła się żadna okazja mogąca świadczyć o takim dress code. Jak możemy przypuszczać rodzina królewska świętowała wówczas przypadający Dzień Matki.

Instagram przez The Royals and I

Dwór potwierdził, że król Karol Gustaw i królowa Silvia będą wspierać szwedzkich zawodników na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w sierpniu. Jak na razie nie wiadomo nic o obecności młodszego pokolenia Szwedzkiej Rodziny Królewskiej. Cztery lata temu, na IO w Londynie pojawiło się również Daniel i Carl Philip. Victoria zrezygnowała z kibicowania jako, że Estelle miała zaledwie kilka miesięcy. Nie wiadomo, czy panowie zdecydują się zostawić żony i dzieci, aby udać się w tak daleką podróż.

Tumblr 

9 komentarzy

 1. Ciekawe, co CP robi na pierwszym zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To pierwsze zdjęcie Carla i Sofii mnie rozwaliło. Za pierwszym razem odczytałam to tak: Carl wkrada się do pałacu, a Sofia patrzy, czy nikt nie idzie xD

  OdpowiedzUsuń
 3. To pierwsze zdjęcie chyba zostało usunięte bo nie mogę go znaleźć na insta

  OdpowiedzUsuń
 4. Do Rio wybierają się też Mery i Frederik, ale bez dzieci, bo te zaczną szkołę. Różnica czasu też robi swoje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super prowadzisz bloga, zawsze coś ciekawego się znajdzie i bardzo miło się to czyta. Oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.